رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

به گزارش میلکان آنلاین، اولین مرکز کافه کارآفرینی دانشگاهی، ششم اسفندماه ۱۳۹۸ طی مراسمی با حضور دکتر اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه، هیات رئیسه، روسای دانشکده‌ها و دیگر مسئولین در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه افتتاح شد. اعلمی‌‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی  اظهار داشت: یکی از سیاست‌های دانشگاه رازی در سال‌های اخیر توجه ویژه به بحث […]

به گزارش میلکان آنلاین، اولین مرکز کافه کارآفرینی دانشگاهی، ششم اسفندماه ۱۳۹۸ طی مراسمی با حضور دکتر اعلمی‌آل‌آقا رئیس دانشگاه، هیات رئیسه، روسای دانشکده‌ها و دیگر مسئولین در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه افتتاح شد.

اعلمی‌‌آل‌آقا رئیس دانشگاه رازی  اظهار داشت: یکی از سیاست‌های دانشگاه رازی در سال‌های اخیر توجه ویژه به بحث اشتغال و کارآفرینی بوده است.

وی افزود: در همین راستا دانشگاه رازی برنامه‌های ویژه‌ای برای مهارت‌آموزی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان  خود دارد که این افتتاح در همین راستا بوده است.

مسعود نصیری طراح و مسئول مرکز کافه کارآفرینی دانشگاه رازی در این خصوص اظهارکرد: وظیفه اصلی این مرکز خلق و ساماندهی ایده در ذهن دانشجویان است، این مرکز با محیطی متفاوتی که نسبت به کلاس‌های درس دارد، بستری فراهم می‌کند تا دانشجویان بتوانند در آن کارآفرین و دارای ایده‌های خلاقانه باشند.

مسئول کافه کارآفرینی و مرکز رشد دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی گفت: دانشجویان در این مرکز پس از آشنایی با خلق ایده، تیم‌های کاری تشکیل می‌دهند و در نهایت تلاش می‌کنند تا ایده خود را به محصول تبدیل کنند.

نصیری بابیان اینکه شروع فعالیت این کافه کارآفرینی در حوزه ورزشی است، عنوان کرد: پیش از این دانشکده علوم ورزشی دانشگاه رازی دو رویداد استارتاپی ورزشی را برگزار کرد تا زمینه‌ای برای شکل‌گیری این کافه کارآفرینی باشد.

مسئول کافه کارآفرینی و مرکز رشد دانشکده علوم ورزشی در پایان یادآور شد: هرچند که در سطح دانشگاه‌های کشور رویدادهای کافه کارآفرینی برگزار می‌شود، اما این اولین مرکز کافه کارآفرینی دانشگاهی است.

اخبار مرتبط

نظرات