رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی خبری اعلام نمود؛ بدهکاران تسهیلات بانکی بخش کشاورزی به منظور بهره‌مندی از “قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی“ تا پایان اسفندماه فرصت دارند تا با مراجعه به بانک  از  مزایای این قانون بهره‌ مند شوند. به گزارش میلکان آنلاین؛ چاله چاله با اعلام این خبر افزود؛ به […]

معاون برنامه ریزی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه طی خبری اعلام نمود؛ بدهکاران تسهیلات بانکی بخش کشاورزی به منظور بهره‌مندی از قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی تا پایان اسفندماه فرصت دارند تا با مراجعه به بانک  از  مزایای این قانون بهره‌ مند شوند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ چاله چاله با اعلام این خبر افزود؛ به منظور حمایت از رونق تولید و تسهیل تسویه بدهی ریالی غیرجاری تولیدکنندگان به بانکها و موسسات اعتباری، چنانچه تسهیلات گیرندگانی که تمام یا بخشی از بدهی سررسیدشده خود را تا پایان سال ۹۷ پرداخت نکرده اند و قصد دارند بدهی غیرجاری خود را نقدا تسویه نمایند می توانند به بانک عامل مراجعه و درخواست استفاده از قانون فوق الذکر را اعلام نمایند.

چاله چاله خاطرنشان کرد؛ سقف مجاز برخورداری از مزایای این قانون برای هر شخص حقیقی ۵ میلیارد ریال و حقوقی غیر دولتی ۲۰ میلیارد ریال تعیین گردیده است.

اخبار مرتبط

نظرات