رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب از پلمب ۳۸ واحد عرضه کننده مرغ زنده و قصابی غیرمجاز در راستای مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام خبر داد به گزارش میلکان آنلاین، حمید کریمی اظهار داشت: طی بازدیدهای روز قبل ۲۸ واحد عرضه کننده مرغ زنده غیربهداشتی و ۱۰ قصابی غیر مجاز در […]

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب از پلمب ۳۸ واحد عرضه کننده مرغ زنده و قصابی غیرمجاز در راستای مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام خبر داد

به گزارش میلکان آنلاین، حمید کریمی اظهار داشت: طی بازدیدهای روز قبل ۲۸ واحد عرضه کننده مرغ زنده غیربهداشتی و ۱۰ قصابی غیر مجاز در سطح شهر با همکاری اماکن و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان پلمب شد.

رئیس اداره دامپزشکی سرپل ذهاب اظهار داشت: این واحدهای غیربهداشتی عرضه مواد غذایی، در راستای مبارزه با بیماری های مشترک بین انسان و دام پلمب شده است.

وی خاطرنشان کرد: از همشهریان بصیر و آگاه تقاضامندیم برای پیشگیری از بروز بیماریهای مشترک و خطرناک بین انسان و دام همچون بیماری های تنفسی، آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، تب خونریزی دهنده کریمه کنگو، تب مالت و سایر بیماری های مشترک دیگر به هیچ عنوان از مراکز عرضه مرغ زنده و قصابی غیر مجاز خرید نکنند.

کریمی  تصریح کرد: به تمامی عرضه کنندگان مرغ زنده فروشی و قصابی غیر مجاز توصیه میکنم که روند قانونی را پیش بگیرند، که در غیر اینصورت برابر مقررات با آنها برخورد خواهد شد.

رئیس اداره دامپزشکی سرپل‌ذهاب به اجرای گشت های بازرسی از امکان بهداشتی، دامپروری ها، کشتارگاه ها و… در این شهرستان اشاره و تاکید کرد: مردم می‌توانند هرگونه مشکلات و تخلفات بهداشتی را با شماره تماس ۱۵۱۲ و پل ارتباطی سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۰۰۰۱۵۱۲ اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه در میان بگذارند تا رسیدگی به آن در اسرع وقت انجام شود.

اخبار مرتبط

نظرات