رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه از اینترنتی شدن ۲۶ خدمت این نهاد خبر داد و گفت: این خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه اینترنتی e.emdad.ir به مددجویان و مراجعان ارائه می‌شود. به گزارش میلکان آنلاین، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به منظور […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه از اینترنتی شدن ۲۶ خدمت این نهاد خبر داد و گفت: این خدمات به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه اینترنتی e.emdad.ir به مددجویان و مراجعان ارائه می‌شود.

به گزارش میلکان آنلاین، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به منظور تسریع و آسان تر کردن فرایندها ۲۶ خدمت خود را الکترونیکی کرده است.

رحمتی پور با بیان اینکه این ۲۶ خدمت از طریق سامانه اینترنتی e.emdad.ir به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، افزود: از  نیمه اسفند ماه سال جاری از تحویل درخواست های دستی و کاغذی مددجویان خودداری خواهد شد.

وی بیان کرد: مددجویان می بایست با مراجعه به سامانه مذکور درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت و تا حصول نتیجه منتظر بمانند.

رحمتی پور یادآور شد: خدماتی که این نهاد به صورت اینترنتی به مددجویان ارائه می کند شامل اجاره مسکن، پوشش بیماری، پوشش خدمات بیمه ،خرید لوازم منزل، کمک هزینه درمانی، درخواست عمومی اشتغال،کمک هزینه ازدواج، پوشش نخبگان، کمک هزینه درمانی، بهسازی مسکن روستایی، کمک هزینه دانشجویی، کمک هزینه بازپرداخت وام، وام قرض الحسنه، کمک هزینه سفر زیارتی، مشاورهو روانشناسی، کمک آزادی محکومین، دیه، بخشودگی وام، مشاوره خانواده، تأمین ودیعه مسکن، مشاوره تحصیلی، تأمین هزینه مسکن، مشاوره ازدواج و تأمین هزینه زندگی است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: اینترنتی شدن خدمات امداد موجب تسریع در پاسخگویی به درخواست های مددجویان و ارائه خدمات به آنان خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات