رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی کاریابی های صورت گرفته شده ۵۰۰ مددجوی کرمانشاهی در شرکت نیرو محرکه که تولید کننده قطعات خودرو است جذب خواهند شد به گزارش میلکان آنلاین؛ رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یکی از وظایف این نهاد ایجاد اشتغال پایدار برای […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: طی کاریابی های صورت گرفته شده ۵۰۰ مددجوی کرمانشاهی در شرکت نیرو محرکه که تولید کننده قطعات خودرو است جذب خواهند شد

به گزارش میلکان آنلاین؛ رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یکی از وظایف این نهاد ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان از طریق پرداخت وام های قرض الحسنه و یا کاریابی و تعامل با کارفرمایان است.

جلیلیان افزود: امسال بیش از هزار و ۲۰۰ مددجوی کرمانشاهی از طریق کاریابی های صورت گرفته شده جذب موسسات، ادارات، شرکت ها و کارخانه ها شده اند.

وی ادامه داد: شرکت نیرو محرکه که در زمینه تولید قطعات خودرو فعالیت می کند یکی از شرکت های خصوصی است که طی تعامل با کمیته امداد اقدام به جذب ۵۰۰ مددجو کرده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: این شرکت مددجویان جذب شده را پس از طی دوره آموزشی طبق ضوابط اداره کار و رفاه اجتماعی تحت پوشش بیمه سازمان تامین اجتماعی قرار داده و دستمزد را براساس حقوق همان اداره به این مددجویان پرداخت می کند.

رشید جلیلیان با یادآوری اینکه این نهاد پرداخت وام های اشتغال و کاریابی ها را به منظور توانمندسازی خانوارهای مددجو انجام می دهد، تاکید کرد: مددجویان متقاضی شغل می توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظرات