رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

رييس ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیشترین میزان مشارکت مردم استان در انتخابات را تاکنون مربوط به شهرستانهای سنقروکلیایی، گیلانغرب و قصرشیرین اعلام کرد. به گزارش میلکان آنلاین؛ محمدابراهیم الهی تبار در ستاد انتخابات استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، بااشاره به مشارکت خوب مردم کرمانشاه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تاکنون -حدود […]

رييس ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیشترین میزان مشارکت مردم استان در انتخابات را تاکنون مربوط به شهرستانهای سنقروکلیایی، گیلانغرب و قصرشیرین اعلام کرد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محمدابراهیم الهی تبار در ستاد انتخابات استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران، بااشاره به مشارکت خوب مردم کرمانشاه در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تاکنون -حدود ساعت ۲۲- ۴۸ درصد رای دهندگان در سطح استان را بانوان و ۵۲ درصد را مردان تشکیل داده‌اند.

وی تصریح کرد: بیشترین گروه سنی شرکت کننده در این دوره از انتخابات هم در گروه سنی ۲۵ تا ۳۵ سال و پس از آن گروه سنی ۳۵ تا ۴۵ سال هستند که نشان از حضور معنادار و پرشور جوانان دارد.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه به مشارکت پرشور مردم شهرستانها در این انتخابات هم اشاره کرد و گفت: تا به این لحظه بیشترین حضور در انتخابات مربوط به مردم شهرستانهای سنقروکلیایی، گیلانغرب و قصرشیرین با بیش از ۶۰ درصد مشارکت است.

وی در ادامه با اشاره به تمدید زمان رای گیری تا ساعت ۲۳، عنوان کرد: طبق اعلام وزارت کشور به شعبی که مراجعه کننده ندارند، اعلام کرده ایم می توانند پس از ساعت ۲۲ درب شعب  را ببندند و شمارش آراء را آغاز کنند که در برخی از شعب این اتفاق افتاده است.

الهی تبار یادآورشد: شعبی هم که مراجعه کننده دارند ساعت ۲۳ درب شعب خود را خواهند بست، اما کار رای گیری از مراجعین داخل شعب را تا ساعت ۲۴ ادامه خواهند داد.

وی اعلام کرد: خوشبختانه تاکنون هیچ چالش جدی در شعب اخذ رای کرمانشاه نداشته‌ایم.

اخبار مرتبط

نظرات