رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

استاندار کرمانشاه گفت: روز جمعه ۲ اسفندماه شاهد یک رویداد بزرگ اجتماعی و بسیار سرنوشت ساز در کشور هستیم و مردم شریف و ولایت مدار کشور مانند گذشته یک حضور یک باشکوه در انتخابات خواهند داشت. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست ستاد انتخابات شهرستان روانسر که با حضور مدیرکل حوزه استاندار، فرماندار […]

استاندار کرمانشاه گفت: روز جمعه ۲ اسفندماه شاهد یک رویداد بزرگ اجتماعی و بسیار سرنوشت ساز در کشور هستیم و مردم شریف و ولایت مدار کشور مانند گذشته یک حضور یک باشکوه در انتخابات خواهند داشت.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در نشست ستاد انتخابات شهرستان روانسر که با حضور مدیرکل حوزه استاندار، فرماندار روانسر و اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات این شهرستان برگزار شد؛ ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی وی با تاکید بر این نکته که انتخابات برای کشور عزت‌آفرین و عظمت‌آفرین است در ادامه اظهار داشت: هر چه میزان مشارکت بالا باشد مجلس قوی‌تری شکل خواهد گرفت و یک مجلس قوی موجب تقویت اقتدار نظام اسلامی را فراهم خواهد کرد.

استاندار کرمانشاه، امر انتخابات آزاد و اثرگذاری مردم در سرنوشت خویش را از یادگارهای ارزشمند حضرت امام خمینی(ره) برشمرد و گفت: انتخابات در واقع تجدید پیمانی با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی است.

وی با تاکید بر این موضوع که دشمنان با دقت انتخابات را رصد می کنند در ادامه اظهار داشت: هر چه مشارکت مردم باشکوهتر و حداکثری باشد موجب عزت نظام می شود و دشمنان را ناامید و سرخورده و مایوس می کند.

وی از مردم به عنوان ناظران هوشیار انتخابات نام برد و گفت: تک تک کسانی که پای صندوق های رای می آیند بر عملکرد مجریان انتخابات نظارت دارند. باید شرایطی را فراهم کنیم تا مردم با آسودگی خاطر رای خود را در صندوق ها بریزند.

مهندس بازوند خاطرنشان کرد: لازمه اعتماد مردم حفظ بی‌طرفی و قانون مداری است.

وی از خرید و فروش آراء به عنوان یک پدیده بسیار شوم نام برد و گفت: فرمانداران باید با هماهنگی دادستان با کسانی که خرید و فروش آراء را انجام می دهند به شدت برخورد کنند و پس از دستگیری این افراد، آن ها را جهت مجازات به مراجع قانونی بسپارند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: خرید و فروش آراء یک سم مهلک برای تخریب اعتماد عمومی است.

شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت جزو حوزه انتخاباتی اورامانات است. این شهرستان دارای ۵۷ شعبه اخذ رای در بخش های مرکزی، شاهو است.

اخبار مرتبط

نظرات