رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه مددجویان فاقد سواد شناسایی شده به نهضت سوادآموزی معرفی می شوند، گفت: امسال ۶۹۶ مددجو به نهضت سوادآموزی معرفی و از این تعداد ۲۸۱ نفر موفق به اخذ مدرک سوادآموزی شده اند. به گزارش میلکان آنلاین، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال […]

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه مددجویان فاقد سواد شناسایی شده به نهضت سوادآموزی معرفی می شوند، گفت: امسال ۶۹۶ مددجو به نهضت سوادآموزی معرفی و از این تعداد ۲۸۱ نفر موفق به اخذ مدرک سوادآموزی شده اند.
به گزارش میلکان آنلاین، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال کمیته امداد دستگاه برتر استانی در امر محو بیسوادی و سواد آموزی شناخته شده است.
جمشیدی با بیان اینکه این نهاد مددجویان فاقد سواد ۱۰ تا ۴۹ سال را جهت فراگیری سواد تشویق و به نهضت سواد آموزی معرفی می کند، عنوان کرد: کمیته امداد در ابتدای سال جاری ۸۷۱ مددجوی فاقد سواد شناسایی کرده است.
وی ادامه داد: امسال ۶۹۶ مددجو به نهضت سوادآموزی معرفی شده اند.
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: از این تعداد مددجوی فاقد سواد ۲۸۱ نفر موفق به اخذ مدرک سوادآموزی شده و هم اکنون از نعمت خواندن و نوشتن بهره مند هستند.
کامیار جمشیدی با بیان اینکه این نهاد با اهدای هدایایی مددجویان بیسواد را تشویق می کند، تصریح کرد: کمیته امداد از ظرفیت دانشجویان و مددجویان موفق در امر سوادآموزی مددجویان بیسواد نیز بهره می گیرد

اخبار مرتبط

نظرات