رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

استاندار كرمانشاه گفت: از سال ٩٢ تاكنون دولت ١١ هزار ميليارد در حوزه گازرساني استان كرمانشاه سرمايه گذاري كرده است. به گزارش میلکان آنلاین؛هوشنگ بازوند در مراسم افتتاحيه طرح گازرساني به ٤ روستاي دهستان قزوينه افزود: توجه به مناطق محروم يكي از يادگارهاي بسيار ارزشمند حضرت امام (ره) است و محروميت زدايي و ايجاد آسايش […]

استاندار كرمانشاه گفت: از سال ٩٢ تاكنون دولت ١١ هزار ميليارد در حوزه گازرساني استان كرمانشاه سرمايه گذاري كرده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛هوشنگ بازوند در مراسم افتتاحيه طرح گازرساني به ٤ روستاي دهستان قزوينه افزود: توجه به مناطق محروم يكي از يادگارهاي بسيار ارزشمند حضرت امام (ره) است و محروميت زدايي و ايجاد آسايش و رفاه براي مردم روستايي مورد تأكيد و توجه مقام معظم رهبري قرار دارد و بر اين اساس در حاليكه تا سال ١٣٩٢ فقط به ٢٠٩ روستا گازرساني انجام شده بود، در دهه مبارك فجر اين تعداد به ١٣٣٢ روستا رسيد كه نشان از توجه ويژه دولت به استان است.
استاندار كرمانشاه گفت: هم اكنون عملیات گازرسانی به ۶۷۰ روستای استان باپیشرفت فیزیکی ۳۰ تا ۹۵ درصد در حال اجرا است و در سال ١٣٩٩ عمليات گازرساني به كليه روستاهاي سطح استان با پوشش ١٠٠ درصدي به اتمام مي رسد.
مقام ارشد استان با بيان اينكه در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به ۱۱۲ روستا افتتاح و عملیات اجرایی گازرسانی به ۲۲۵ روستا نيز آغاز شده به آمار فعلي اشاره كرد و بيان داشت: هم اکنون ساکنان هزار و ۳۱۰ روستا و ۲۸ شهر استان کرمانشاه از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.
وي در پايان مشاركت و همكاري مردم را در انجام پروژه هاي عمراني خواستار شد و گفت: همراهي مردم سبب تسهيل و تسريع در انجام پروژه هاي عمراني مناطق روستايي و آباداني بيشتر مي شود.
طرح گازرساني به ٤ روستاي دهستان قزوينه با اعتباري بالغ بر ٢٠ ميليارد ريال انجام و امكان دسترسي ١٢٠ خانوار به شبكه گاز را فراهم نموده است.
شهرستان كنگاور با برخورداري ٩٢ درصدي مردم از نعمت گاز طبيعي و بر اساس شاخص هاي تدوين شده جزء شهرستانهاي سبز كشور است.

اخبار مرتبط

نظرات