رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کزمانشاه از خرید کد USSD اختصاصی برای ارائه خدمات شهروندی به شهروندان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد رضا لطفی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اظهار داشت: در راستای اجرای یکپارچه‌سازی خدمات و همچنین رسیدن به شهرهوشمند کد USSD اختصاصی با شماره ۶۶۵۵۱۹# برای ارائه […]

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کزمانشاه از خرید کد USSD اختصاصی برای ارائه خدمات شهروندی به شهروندان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ محمد رضا لطفی مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اظهار داشت: در راستای اجرای یکپارچه‌سازی خدمات و همچنین رسیدن به شهرهوشمند کد USSD اختصاصی با شماره ۶۶۵۵۱۹# برای ارائه خدمات به شهروندان و پرسنل خریداری شده  و در حال مناسب‌سازی برای استفاده است.

وی بیان داشت:در این طرح قصد داریم انجام اکثر خدمات شهری به صورت آنلاین و از طریق این کد به شهروندان ارائه شود.
وی در ادامه افزود: به زودی از سایت و اپلیکیشن اختصاصی برای ارائه خدمات به شهروندان نیز رونمایی خواهد شد.

وی گفت: ارائه خدمات با توجه به زیرساخت‌های فراهم شده به صورت شبانه‌روزی و حتی آفلاین و بدون نیاز به بستر اینترنت قابل دسترسی است.
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری گفت: هرآنچه خدمت برای پرسنل و شهروندان لازم است در قالب آنلاین و آفلاین بدون مراجعه حضوری در زیرساخت‌های تدارک دیده شده فراهم خواهد شد.

وی در پایان از پرسنل شهرداری برای ارائه پیشنهادات دعوت کرد و افزود: در فراهم نمودن شهر هوشمند، این سازمان آماده دریافت پیشنهادات و هم‌فکری پرسنل شهرداری میباشد.

اخبار مرتبط

نظرات