رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به گزارش میلکان آنلاین؛ با حضور فرماندار قصرشیرین، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان قصرشیرین پاسگاه محیط بانی جیران به منظور حفاظت و حراست از آهوان دشت قراویز که زیستگاه آهوان ایرانی می باشد افتتاح شد. پژمان فتاح پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین در این خصوص […]

به گزارش میلکان آنلاین؛ با حضور فرماندار قصرشیرین، مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان قصرشیرین پاسگاه محیط بانی جیران به منظور حفاظت و حراست از آهوان دشت قراویز که زیستگاه آهوان ایرانی می باشد افتتاح شد.
پژمان فتاح پور رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قصرشیرین در این خصوص گفت: برای ساخت این پاسگاه اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال هزینه گردیده است که این اعتبار توسط یکی از خیرین زیست محیطی شده است .
وی گفت: قراویز یکی از مناطق شکار و تیراندازی ممنوع می باشد که در محدوده جغرافیایی شهرستانهای قصرشیرین و سرپلذهاب با وسعت ۳۸۰۰ هکتار واقع گردیده است .
فتاح پور تصریح کرد: با وجود وسعت کم منطقه و نیز انجام فعالیت های کشاورزی در بخش وسیعی از منطقه و نیز حضور عشایر و دامداران در مراتع ، خوشبختانه منطقه قراویز دارای جمعیت فراوانی از گونه آهوی ایرانی می باشد بطوریکه در نوع خود در سطح کشور بی نظیر است.

 

اخبار مرتبط

نظرات