رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

به گزارش میلکان آنلاین؛جلال عزیزی بااشاره به شروع رقابت‌های المپیاد ورزشی محلات شهری و روستایی استان از اوایل پاییز امسال، اظهار کرد: این دوره از المپیاد در پنج رشته پینگ پنگ، والیبال سه نفره، دوومیدانی، طناب زنی و توپ روپایی برگزار شد. وی بابیان اینکه مرحله اول رقابت‌ها در سطح بیش از ۶۰۰ روستا و […]

به گزارش میلکان آنلاین؛جلال عزیزی بااشاره به شروع رقابت‌های المپیاد ورزشی محلات شهری و روستایی استان از اوایل پاییز امسال، اظهار کرد: این دوره از المپیاد در پنج رشته پینگ پنگ، والیبال سه نفره، دوومیدانی، طناب زنی و توپ روپایی برگزار شد.

وی بابیان اینکه مرحله اول رقابت‌ها در سطح بیش از ۶۰۰ روستا و محله شهری دارای امکانات ورزشی برگزار شد، افزود: در مراحل بعدی رقابت‌ها در سطح دهستان‌ها، بخش‌ها و شهرستان‌ها دنبال شد و در نهایت نفرات و تیم‌های برگزیده هرکدام از رشته‌ها به مرحله استانی راه پیدا کردند.

معاون ورزش و جوانان  کرمانشاه اعلام کرد: در مرحله استانی این رقابت‌ها ۱۷ نفر از هر شهرستان حضور داشتند که با هم به رقابت پرداختند.

وی بابیان اینکه در این دوره از المپیاد جمعا ۲۰ هزار شرکت کننده حضور داشتند، عنوان کرد: نفرات برتر هر کدام از رشته‌ها را برای انجام استعدادیابی به هیات‌های ذیربط معرفی کرده‌‍ایم تا بتوانیم در حوزه قهرمانی از آن‌ها استفاده کنیم.

عزیزی یادآورشد: ایجاد فضای نشاط و تلاش برای جذب نوجوانان و جوانان به سمت ورزش از اهداف مهم برگزاری المپیاد ورزشی محلات شهری و روستایی استان است که برای دومین سال موفق به برگزاری آن شدیم

اخبار مرتبط

نظرات