رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: تمامی شرکت های پخش مواد آرایشی و بهداشتی استان کرمانشاه تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند تا برای دریافت مجوز از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اقدام نمایند. به گزارش میلکان آنلاین؛ قباد محمدی در جلسه ساماندهی شرکت های توزیع کالاهای آرایشی و بهداشتی استان که […]

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه: تمامی شرکت های پخش مواد آرایشی و بهداشتی استان کرمانشاه تا ۲۵ اسفندماه فرصت دارند تا برای دریافت مجوز از معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی اقدام نمایند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ قباد محمدی در جلسه ساماندهی شرکت های توزیع کالاهای آرایشی و بهداشتی استان که بیستم بهمن ماه در دفتر معاونت غذا و دارو برگزار شد گفت: طبق بند (پ) ماده هفتم از قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور؛ هرگونه واردات تجاری، ذخیره سازی، توزیع، عرضه و فروش کالاهای داروئی، واکسن، مواد زیستی (بیولوژیک)، طبیعی و سنتی، مکمل های تغذیه ای، آرایشی، بهداشتی، غذایی و ملزومات و تجهیزات پزشکی که در سامانه رهگیری و کنترل اصالت طبق ضوابطی که وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام می کند، ثبت نشده باشد جرم محسوب می شود و با مجرم مطابق قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب۱۳۹۲/۱۰/۳ برخورد می شود.

وی خاطرنشان ساخت: با توجه به قانون ذکر شده دریافت مجوز از معاونت غذا و دارو توسط شرکت های پخش کالاهای سلامت محور یک تکلیف قانونی است و اعراض از آن تخلف محسوب می گردد.

محمدی عنوان کرد: کلیه شرکت های محترم پخش مواد آرایشی و بهداشتی ای که فاقد مجوز فعالیت از سازمان غذا و دارو هستند می توانند تا بیست و پنجم اسفند ماه سالجاری برای دریافت مجوز فعالیت و معرفی مسئول فنی و نیز دریافت مجوز مسئول فنی به معاونت غذا و دارو مراجعه نمایند

اخبار مرتبط

نظرات