رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به گزارش میلکان آنلاین رئیس پلیس راه استان با اشاره به بارش شدید برف در مناطق اورامانات گفت: این بارش باعث بسته شدن ۸۶ راه روستایی در جوانرود، پاوه، روانسر و ثلاث باباجانی شده است. سرهنگ “محمد حیدری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: از مجموع راه های روستایی بسته […]

به گزارش میلکان آنلاین رئیس پلیس راه استان با اشاره به بارش شدید برف در مناطق اورامانات گفت: این بارش باعث بسته شدن ۸۶ راه روستایی در جوانرود، پاوه، روانسر و ثلاث باباجانی شده است.

سرهنگ “محمد حیدری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: از مجموع راه های روستایی بسته شده ۴۰ روستا متعلق به جوانرود، ۳۵ روستا متعلق به پاوه، ۸ روستا متعلق به ثلاث باباجانی و ۳ روستا نیز متعلق به روانسر است.

وی تصریح کرد: عوامل راهداری با همکاری پلیس راه در حال بازگشایی این راه ها جهت تسهیل در تردد ساکنان انها هستند.

سرهنگ حیدری افزود: در محور سنقروکلیایی و گردنه سرمیل نیز هم اکنون شاهد بارش برف همراه با وزش باد شدید هستیم که این وضعیت باعث ایجاد کولاک شده است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه ادامه داد: با تدبیر صورت گرفته از شب گذشته در محورهایی که احتمال بارش برف داشتند توسط عوامل راهداری نمک پاشی و شن ریزی شده و همین باعث می شود تا برف سریعتر آب شود.

وی همچنین از باز بودن همه راه های اصلی خبر داد و گفت: تردد در تمامی محورها جریان دارد که البته در برخی محورها مانند اورامانات و سنقروکلیایی این تردد کندتر انجام می شود.

سرهنگ حیدری در پایان به رانندگان توصیه کرد ضمن رعایت کامل مقررات رانندگی، حتما وسایل گرمایشی لازم  را همراه داشته و نسبت به سالم بودن لاسیتک و برف پاکن خودروی خود مطمئن باشند.

اخبار مرتبط

نظرات