رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

به گزارش میلکان آنلاین؛هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای اداری استان که با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و مدیران ادارات و دستگاه های مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: یکی از بهترین دستاوردها و یادگارهای ارزشمند حضرت امام(ره) توجه به نقاط محروم و محرومیت زدایی بود. وی در ادامه گازرسانی گسترده […]

به گزارش میلکان آنلاین؛هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در نشست شورای اداری استان که با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و مدیران ادارات و دستگاه های مختلف برگزار شد؛ اظهار داشت: یکی از بهترین دستاوردها و یادگارهای ارزشمند حضرت امام(ره) توجه به نقاط محروم و محرومیت زدایی بود.

وی در ادامه گازرسانی گسترده به نقاط محروم و روستاها را یکی از افتخارات نظام اسلامی و این دولت برشمرد و افزود: تا سال ۹۲ تنها ۲۰۹ روستا یعنی ۲۳ درصد از نعمت گاز برخوردار بودند که با تلاش های صورت گرفته تا بهمن ۹۸ این تعداد به ۱۳۳۲ روستا یعنی ۷۱ درصد رسیده است.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: دولت در راستای اجرای سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب در زمینه محرومیت زدایی، طی این سال‌ها مبلغ ۱۱۰۰ میلیارد در حوزه گازرسانی هزینه کرده است.

وی ادامه داد: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۶۶۲ روستا در دست انجام است. و در ایام دهه مبارک فجر نیز گازرسانی به ۱۱۲ روستا به بهره برداری رسید. همچنین در همین ایام، عملیات گازرسانی به ۲۲۰ روستا آغاز شده است.

استاندار  عنوان کرد: در همین فاصله زمانی سال ۹۲ تا سال ۹۸ به ۲۴۱۶ واحد صنعتی گازرسانی شده است.

بازوند خاطرنشان کرد: مجموع این اقدامات نشان دهنده توجه جدی دولت به امر ارائه خدمات زیربنایی به نقاط محروم و صرفه جویی در سوخت است.

استاندار کرمانشاه در ادامه سخنانش، دستآوردهای سفر اخیر دکتر پورمحمدی معاون سازمان برنامه و بودجه کشور و مدیران عامل بانک‌ها را بسیار ارزشمند توصیف کرد و افزود: در این سفر تفاهم نامه های بسیار خوبی در حوزه های اشتغال زایی و توسعه زیرساخت‌ها منعقد شد.

وی ادامه داد: در حوزه پروژه های زیربنایی توافق شد مبلغ ۹۵۰ میلیارد تومان منابع توسط بانک‌ها و ها سازمان برنامه بودجه برای توسعه زیرساحت های این بخش هزینه شود. از این مبلغ، میزان ۷۲۰ میلیارد تومان به قطار شهری کرمانشاه و بخش دیگر آن به تکمیل محور کرمانشاه _ کامیاران، تصفیه خانه کرمانشاه و محور گیلانعرب _  سومار اختصاص یافت.

بازوند افزود: همچنین در این سفر، مدیران عامل بانک ها یک مجموعه نشست‌های تخصصی با صاحبان صنایع، تولیدکنندگان و کارآفرینان استان برگزار کردند. در این نشست ها پیرامون اجرای  ۱۲۰ طرح به مبلغ ۳۶۵۰ میلیارد تومان و با اشتغال‌زایی ۷۱۰۰ هزار نفر به توافق رسیدند.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش کرمانشاه را مهد بسیاری از ورزش ها معرفی کرد و افزود: برای توسعه زیرساخت های حوزه ورزش، علاوه بر امکانات دولتی باید به دنبال جذب مشارکت های مردمی باشیم. در همین راستا
یک مجمع خیرین ورزشی راه اندازی شد که به همت آن ها حدود ۱۵ زمین ورزشی امروز با حضور وزیر ورزش افتتاح شد. همچنین با تلاش های صورت گرفته ۵ میلیارد تومان توسط وزارت ورزش برای توسعه ورزش در مناطق کم برخوردار اختصاص یافت.

اخبار مرتبط

نظرات