رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

به  گزارش  میلکان آنلاین؛ مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: مراسم پایان بازسازی واحدهای مسکونی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مناطق زلزله زده در دهه فجر برگزار مي شود. جلیل بالایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: ۹۷۸۰ واحد مسکونی احداثی و تعمیری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد حضرت […]

به  گزارش  میلکان آنلاین؛ مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه گفت: مراسم پایان بازسازی واحدهای مسکونی تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در مناطق زلزله زده در دهه فجر برگزار مي شود.

جلیل بالایی مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: ۹۷۸۰ واحد مسکونی احداثی و تعمیری خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام با کل تسهیلات و بلاعوض ۳۶۶ میلیارد تومان، در دهه مبارک فجر به بهره برداری رسیده و طی مراسمی رسما افتتاح خواهند شد.

بالایی تعداد واحدهای تعمیری و احداثی خانوارهای تحت پوشش بهزیستی را ۳۹۶۳ واحد با تسهیلات و بلاعوض ۲۰۸ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این برنامه افتتاحیه با محوریت بهزیستی استان رسما برگزار شده و این واحدها به بهره برداری می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه خانوارهای محروم ، روستایی و تحت پوشش بیش از دیگران در معرض آسیب حوادث قرار دارند، اقدام مذکور را برگ زرین دیگری از رسالت نظام جمهوری اسلامی ایران به خانواده های نیازمند دانست که به یمن دهه مبارک فجر و با فرصت سازی از تهدید زلزله حاصل شده است

اخبار مرتبط

نظرات