رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

استاندار كرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید خدمات درخشانی در عرصه گازرسانی انجام داده است. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۷ روستای شهرستان قصرشیرین با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که در روستای نی پهن نفت شهر برگزار شد؛ اظهار داشت: دولت تدبیر و امید […]

استاندار كرمانشاه گفت: دولت تدبیر و امید خدمات درخشانی در عرصه گازرسانی انجام داده است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در آیین آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۷ روستای شهرستان قصرشیرین با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان که در روستای نی پهن نفت شهر برگزار شد؛ اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در طول این مدت خدمات درخشان و ماندگاری در حوزه گازرسانی به مناطق محروم و روستاها انجام داده است.

وی افزود: تا سال ۹۲ تنها ۲۱۳ روستای استان کرمانشاه به شبکه گازرسانی متصل بودند و در سال ۹۸ این تعداد به ۱۳۲۱ روستا رسیده است و این روند گازرسانی همچنان ادامه دارد.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: وزارت نفت با وجود بالابودن هزینه ها، گازرسانی به مناطق محروم و روستاهای مرزی را در دستور کار قرار داده است که یک کار ارزشمند و ماندگار محسوب می شود.

در حاشیه این نشست و در قالب یک دیدار مردمی، اهالی روستاهای مرزی حوزه نفت شهر به قصرشیرین، مشکلات موجود در حوزه آب روستایی، سوخت روستایی، آسفالت جاده و دیگر مسائل را با مدیریت ارشد استان مطرح کردند و در ادامه دستورات لازم برای رفع این مشکلات صادر شد.

اخبار مرتبط

نظرات