رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

امام جمعه کرمانشاه گفت: اگرچه مشکلات معیشتی مردم قابل انکار نیست، اما مسئولان باید بیشتر همت کنند تا دختران و پسران در جامعه سامان بگیرند. به گزارش میلکان آنلاین، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه۱۲ بهمن در مراسم اهدای ۴۱۰ سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه […]

امام جمعه کرمانشاه گفت: اگرچه مشکلات معیشتی مردم قابل انکار نیست، اما مسئولان باید بیشتر همت کنند تا دختران و پسران در جامعه سامان بگیرند.

به گزارش میلکان آنلاین، آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه۱۲ بهمن در مراسم اهدای ۴۱۰ سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان کرمانشاه با تشکر از استاندار و مدیرکل بهزیستی استان در برگزاری چنین برنامه های خیرخواهانه ای، اظهار داشت: زوجین جوان باید بدانند آنچه که زندگی آنها را محکم می کند محبت و صمیمیت است.

وی  یک دلی، یک رنگی و درکنارهم بودن زوجین را مهمترین اصل مدیریت زندگی عنوان کرد و گفت: نباید دلبسته مهریه های سنگین و زندگی تجملی بود،چراکه این موارد نمی تواند تضمین کننده خوشبختی باشد.

آیت الله علما خاطر نشان کرد: از خداوند طلب کنیم که توفیق داشته باشیم، همیشه در کارهای خیر پیش‌قدم باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه ادامه داد: اگرچه مشکلات معیشتی مردم قابل انکار نیست، اما مسئولان باید بیشتر همت کنند تا دختران و پسران در جامعه سامان بگیرند.

آیت الله علما با بیان اینکه خدمت به مردم باید در اولویت کارهای مسئولین باشد،گفت: همانطور که امام خود را خدمتگزار به مردم معرفی می‌کرد این روحیه باید در همه مسئولین حفظ شود.

اخبار مرتبط

نظرات