رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: امسال با این مراسم چهارمین مراسم اهدای جهیزیه را در استان برگزار کردیم که با این مراسم عملا پشت نوبتی ها ی جهیزیه به صفر رسیده و همگی جهیزیه خود را دریافت کرده‌اند. به گزارش میلکان آنلاین؛ فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در مراسم اهداء ۴۱۰ سری جهیزیه […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: امسال با این مراسم چهارمین مراسم اهدای جهیزیه را در استان برگزار کردیم که با این مراسم عملا پشت نوبتی ها ی جهیزیه به صفر رسیده و همگی جهیزیه خود را دریافت کرده‌اند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ فاطمه رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در مراسم اهداء ۴۱۰ سری جهیزیه به مددجویان تحت پوشش بهزیستی کرمانشاه، با بیان اینکه ۱۲۰۰ زوج مددجوی بهزیستی از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۶ پشت نوبت جهیزیه قرار داشتند، گفت: در آن سالها مبلغ جهیزیه برای زوجین تنها یک میلیون تومان بود و تمام تلاش مان این بود طی یک سال گذشته بتوانیم جهیزیه این تعداد زوج را فراهم کنیم.

وی گفت: امسال با این مراسم چهارمین مراسم اهدای جهیزیه را در استان برگزار کردیم که با این مراسم عملا پشت نوبتی ها ی جهیزیه به صفر رسیده و همگی جهیزیه خود را دریافت کرده‌اند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح کرد: این جهیزیه با همکاری نهادهای مختلف از جمله استانداری، قرارگاه نجف اشرف و سپاه نبی اکرم(ص) تامین شده است.

وی افزود: سری جهیزیه‌های تهیه شده شامل ۱۲ قلم کالا و به مبلغ هر کدام یازده میلیون تومان است که در مقاطع مختلف زمانی تحویل زوجین شده است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به خدمات رسانی بهزیستی در بحث تامین مسکن مددجویان گفت: در ساخت مسکن مددجویان علاوه بر کمک های دولتی، مبلغ ۲۵ میلیارد و ۸۱۴ میلیون تومان نیز از طرف بهزیستی برای تکمیل این واحدها هزینه شده است.

اخبار مرتبط

نظرات