رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
  • سه شنبه 8 بهمن 1398 - 14:35
  • کد خبر : 9217
  • مشاهده : 243 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : برگزاری جشنهای انقلاب با رویکرد تقویت وحدت ملی

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه به برگزاری برنامه های دهه فجر و جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد تقویت وحدت و انسجام ملی تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین محمدابراهیم الهی تبار در جلسه برنامه ریزی مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی استان با اشاره به همزمان شدن برنامه های […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه به برگزاری برنامه های دهه فجر و جشن های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با رویکرد تقویت وحدت و انسجام ملی تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین محمدابراهیم الهی تبار در جلسه برنامه ریزی مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی استان با اشاره به همزمان شدن برنامه های دهه فجر امسال  با چهلمین روز شهادت سپهبد سلیمانی اةهار داشت: دهه فجر امسال رنگ و بوی شهید سلیمانی را دارد.آنچه که موجب عزتمندی و تشییع بی نظیر پیکر این شهید شد اخلاص عمل وی بود.

وی با تاکید بر اهمیت برنامه های دهه فجر برای مشارکت بیشتر مردم در انتخابات تصریح کرد:انتخابات نماد جمهوریت نظام است.این سی و هفتمین انتخاباتی است که در تاریخ جمهوری اسلامی برگزار می شود و مردم با مشارکت حداکثری سرنوشت خود را تعیین می کنند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با تاکید بر اینکه برنامه های دهه فجر حتما با نشاط و شادی برگزار شود افزود: دهه فجر، جشن ملی و ایام شادی برای استقلال و آزادی کشور است و می طلبد که رویکرد برنامه ها و تولید محتوای رسانه ها شادی بخشی و امیدواری به اجتماع باشد.

الهی تبار همچنین با بیان اینکه برنامه های دهه فجر سمت و سوی انسجام و وحدت ملی داشته باشد تصریح کرد: می طلبد در این جشن ها با مشارکت تمام ظرفیت های مردمی، سرمایه اجتماعی کشور را به رخ دنیا بکشانیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به قرار داشتن کشور در مقابل جنگ روانی و اقتصادی تصریح کرد: حتما تولید محتوای رسانه ای در چهارچوب انسجام ملی و وحدت ملی باشد چرا که انسجام ملی مهم ترین لازمه امروز است.

الهی تبار در ادامه با تاکید بر ارتباط بیشتر مدیران دستگاهها و نهادها با مردم درایام دهه فجر خاطر نشان کرد: مقرر شده که مدیران دستگاهها درسطح مساجد حضور پیدا کنند همچنین برای ۱۶۰۰زوج جهیزیه تدارک دیده شده که قرار است در مراسمی  در ۱۲بهمن ماه ۵۰۰ زوج از این تعداد به خانه بخت بروند.

اخبار مرتبط

نظرات