رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October
  • یکشنبه 6 بهمن 1398 - 13:33
  • کد خبر : 9215
  • مشاهده : 195 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : پروژه خط انتقال فاضلاب شهر روانسر به زودی تکمیل می شود
  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه:

پروژه خط انتقال فاضلاب شهر روانسر به زودی تکمیل می شود

با اجرای ۳۰۰ متر باقیمانده خط انتقال فاضلاب شهر، دیگر هیچ فاضلابی وارد سراب روانسر نمی شود مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: با انجام مناقصه و مشخص شدن پیمانکار پروژه خط انتقال و لوله رانی فاضلاب شهر روانسر، عملیات اجرایی بخش انتهایی این پروژه به زودی آغاز می شود. به گزارش پایگاه […]

با اجرای ۳۰۰ متر باقیمانده خط انتقال فاضلاب شهر، دیگر هیچ فاضلابی وارد سراب روانسر نمی شود
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: با انجام مناقصه و مشخص شدن پیمانکار پروژه خط انتقال و لوله رانی فاضلاب شهر روانسر، عملیات اجرایی بخش انتهایی این پروژه به زودی آغاز می شود.
به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین  روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، مهندس علیرضا تخت شاهی افزود: طول خط انتقال فاضلاب ۷ کیلومتر است که ۶/۷ کیلومتر آن انجام و تنها در مسیر پایین دست سراب روانسر به عنوان خروجی، ۳۰۰ متر مانده که با اجرای آن خطوط انتقال فاضلاب روانسر تکمیل و دیگر هیچ فاضلابی وارد حوضچه سراب روانسر نخواهد شد.
وی ادامه داد: طول کل شبکه و خط انتقال فاضلاب شهر روانسر مجموعا ۶۹ کیلومتر می باشد که تاکنون ۵۴ کیلومتر آن با پیشرفت فیزیکی ۷۸درصدی اجرا شده و ۱۵ کیلومتر  ان باقیمانده است که ۳۰۰ متر باقیمانده خط انتقال نیز در قالب این پروژه به زودی آغاز می شود.
مهندس تخت شاهی اظهار کرد: باتوجه به ثبت جهانی اورامانات در آینده نزدیک و برگزاری رویداد گردشگری۲۰۲۰ در استان، پروژه های آب و فاضلاب شهری در شهرستان روانسر به عنوان دروازه اورامانات با جدیت و حساسیت بیشتری اجرا می شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه با اشاره به پیگیری های دلسوزانه استاندار و فرماندار شهرستان روانسر برای اجرای پروژه های تصفیه خانه و خط انتقال و شبکه جمع آوری فاضلاب روانسر، شتاب بخشیدن به اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در پایین سراب را خواستار شد و اضافه کرد: اجرای این پروژه و ساماندهی سراب یک دغدغه و مطالبه عمومی است.
وی همچنین از خرید و اختصاص یک دستگاه واترجت برای رفع گرفتگی و شستشوی شبکه های آب و فاضلاب شهرهای روانسر و شاهو خبر داد و اضافه کرد: برای خرید این دستگاه ۵۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده و تا پایان سالجاری تحویل شهرستان خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات