رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • چهارشنبه 2 بهمن 1398 - 22:37
  • کد خبر : 9168
  • مشاهده : 185 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : میزبانی شایسته رویداد بین المللی کرمانشاه۲۰۲۰ مشارکت همه دستگاهها را می طلبد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: برای میزبانی و برگزاری شایسته رویداد جهانی گردشگری روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰ باید همه دستگاهها مشارکت کنند. امید قادری در نشست تعاملی با شورای شهر کرمانشاه، اظهار داشت: مسئولیت برگزاری این رویداد تنها به عهده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه […]

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه گفت: برای میزبانی و برگزاری شایسته رویداد جهانی گردشگری روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰ باید همه دستگاهها مشارکت کنند.
امید قادری در نشست تعاملی با شورای شهر کرمانشاه، اظهار داشت: مسئولیت برگزاری این رویداد تنها به عهده اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمانشاه نیست و مشارکت همه دستگاهها و ادارات و اقشار جامعه به طور قطع کیفیت و میهمان نوازی شایسته این دیار کهن را به رخ جهانیان خواهد کشاند.
او با اشاره به اهداف رویداد کرمانشاه ۲۰ ۲۰ و توسعه زیرساخت های روستایی استان افزود: گردشگری با رونق اقتصادی ودرآمدزایی، توسعه پایدار محیط زیست، تبادل فرهنگ و توسعه و احیای صنایع دستی منجر به اشتغال روستایی می شود.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همچنین به ارایه اخرین برنامه های میزبانی رویداد بین المللی اکوتوریسم و توریسم روستایی ۲۰ ۲۰ پرداخت.
یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه نیز در این جلسه اظهار داشت: از اجرای طرح های گردشگری در سطح شهر حمایت می کنیم و تلاش می کنیم که کرمانشاه به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای فرهنگی کشور به گردشگران داخلی و خارجی معرفی شود.
مازیار رضایی از قادری وهمکارانش خواست تا درخواست های خود رااز شورای شهر به طور شفاف و مشخص بیان کنند، تا به صورت موردی بررسی و همکاری لازم در این خصوص انجام شود.
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تسهیل و سرعت در صدور مجوز های تاسیسات گردشگری در سطح شهر، اعمال تخفیفات در اخذ عوارض، تبلیغات محیطی، پروژه های زیبا سازی و عمرانی سطح شهر و بهینه سازی ناوگان حمل ونقل شهری برای استقبال از رویداد جهانی اکوتوریسم روستایی کرمانشاه ۲۰۲۰ را از مهمترین توقعات از شهرداری و شورای شهر در خصوص میزبانی این ابر رویداد دانست،

اخبار مرتبط

نظرات