رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

به گزارش میلکان آنلاین ؛ مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان از خرید امکانات و تجهیزات هوشمند‌سازی برای ۲۰۰ کلاس درس استان توسط این اداره کل خبر داد. نظری با بیان اینکه طبق آمار تا‌کنون حدود پنج هزار کلاس درس در استان توسط این اداره‌کل هوشمند‌سازی شده است و این امر همچنان ادامه دارد افزود، بخشی از […]

به گزارش میلکان آنلاین ؛ مرزبان نظری مدیرکل نوسازی مدارس استان از خرید امکانات و تجهیزات هوشمند‌سازی برای ۲۰۰ کلاس درس استان توسط این اداره کل خبر داد.

نظری با بیان اینکه طبق آمار تا‌کنون حدود پنج هزار کلاس درس در استان توسط این اداره‌کل هوشمند‌سازی شده است و این امر همچنان ادامه دارد افزود، بخشی از این روند در گذشته توسط  اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه انجام گرفته‌است و مابقی نیز توسط اداره‌کل نوسازی مدارس استان در حال انجام است که امسال نیز طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، تجهیزات حدود ۲۰۰ کلاس درس خریداری شده و به محض وصول در اختیار آموزش و پرورش استان قرار خواهد گرفت.

مدیر‌کل نوسازی مدارس استان کرمانشاه ادامه داد: در شهرستان‌های استان نیز مدارس دارای پنج کلاس و بیشتر هوشمند سازی شده‌اند و در مدارس بیش از سه کلاس نیز حداقل یک کلاس درس هوشمند سازی شده است که این کلاس‌ها دارای یک کامپیوتر و یا لپ تاپ، یک دیتا پروژکتور و همچنین یک برد هوشمند است که این تجهیزات بخش سخت افزاری و مورد تعهد این اداره‌کل بوده و قسمت نرم‌افزاری آن در اختیار آموزش و پرورش است.

وی خاطر‌نشان کرد: نحوه آموزش در این کلاس‌ها با استفاده از قلم الکترونیکی، لوح فشرده و نوارهای ویدئویی می باشد که شیوه‌نامه تدریس در این حوزه توسط معاونت پژوهش آموزش و پرورش طراحی و تدوین شده است.

اخبار مرتبط

نظرات