رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

مدیر نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو کرمانشاه از امحاء بیش از ۶۲ هزار عدد پشمک تاریخ گذشته خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ کیومرث رحیمی با اعلام این خبر گفت: در بازرسی بعمل آمده توسط کارشناسان اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل و […]

مدیر نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی، سنتی و مکل و بازرسی ویژه معاونت غذا و دارو کرمانشاه از امحاء بیش از ۶۲ هزار عدد پشمک تاریخ گذشته خبر داد.
به گزارش میلکان آنلاین؛ کیومرث رحیمی با اعلام این خبر گفت: در بازرسی بعمل آمده توسط کارشناسان اداره فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل و بازرسی ویژه معاونت غذا و داو از یک شرکت پخش عمده مواد غذایی بیش از ۶۲ هزار عدد پشمک لیوانی غیر قابل مصرف کشف و توقیف شد.

وی افزود: پس از تعیین تکیلف و بررسی پرونده توسط اداره کل تعزیرات حکومتی، اقلام مکشوفه در روز سه شنبه ۲۳ دی ماه در محل شرکت و با نظارت مسئولین مربوطه معدوم شده و پرونده برای رسیدگی نهایی به مراجع ذی صلاح ارجاع گردید.

رحیمی در ادامه عنوان کرد:‌ برای خرید مواد غذایی توجه به تاریخ تولید و انقضاء و توجه به پروانه بهداشتی درج شده برروی بسته بندی کالا ضروری است

اخبار مرتبط

نظرات