رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه سیاست کلی دولت ،استقرار و حضور پایدار جمعیت در مرزهاست بیان داشت: تدوین و اجرای طرح ها به معنای محدودیت مرزنشینان نیست چرا که حضور جمعیت خودبخود امنیت آفرین است. به گزارش میلکان آنلاین؛محمدابراهیم الهی تبار در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه سیاست کلی دولت ،استقرار و حضور پایدار جمعیت در مرزهاست بیان داشت: تدوین و اجرای طرح ها به معنای محدودیت مرزنشینان نیست چرا که حضور جمعیت خودبخود امنیت آفرین است.

به گزارش میلکان آنلاین؛محمدابراهیم الهی تبار در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اظهار داشت: قاچاق امری موقت و تابع شرایط کشور است. البته باید نگران قاچاق باشیم و حتما باید در این شرایط تدبیر کالاهای اساسی صورت بگیرد. اما برای حضور جمعیت در مرز تهمیدات باید داشت و مواظبت کرد که جمعیت آسیب نبیند.

وي با تاکید بر لزوم سیستمی شدن امور برای مبارزه با قاچاق ادامه داد: با سیستمی شدن امور دست دلالها و مافیاها از بازار کوتاه میشود.

الهی تبار در ادامه با اشاره به ضرورت تدبیر کنترل مکمل های ورزشی و داروهای نیروزا در استان تاکید کرد: در بحث داروهای مکمل و قاچاق آن در دستور کار قرار داشته و دانشگاه علوم پزشکی در این خصوص مسئولیت دارد. این ماجرا سلامت مردم را در معرض خطر قرار داده است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه افزود: دستگاه های مربوطه در این موضوع باید پاسخگو باشند و  نمی شود با سلامت مردم راحت برخورد کرد.

وی همچنین گفت: با توجه به در پیش بودن چهارشنبه سوری می طلبد که مراقبت بیشتری از ورود مواد محترقه داشته باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات