رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، ساعت فعالیت گرمخانه های بهزیستی را از ۱۷ عصر لغایت ۸ صبح روز بعد عنوان کرد و یادآور شد: شروع خدمات دهی برای بانوان زودتر آغاز می شود. به گزارش میلکان آنلاین؛ رضوان مدنی اظهار داشت: چهار مرکز سرپناه شبانه بهزیستی در سطح استان فعال است که دو مرکز در سطح […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، ساعت فعالیت گرمخانه های بهزیستی را از ۱۷ عصر لغایت ۸ صبح روز بعد عنوان کرد و یادآور شد: شروع خدمات دهی برای بانوان زودتر آغاز می شود.

به گزارش میلکان آنلاین؛ رضوان مدنی اظهار داشت: چهار مرکز سرپناه شبانه بهزیستی در سطح استان فعال است که دو مرکز در سطح شهر کرمانشاه  که یک سرپناه ویژه مردان با ظرفیت ۳۰ نفر و دیگری ویژه بانوان با ظرفیت ۲۰ نفر مشغول خدمات رسانی هستند.

وی ادامه داد: در دو شهرستان اسلام آبادغرب و کنگاور نیز دو سرپناه شبانه ویژه مردان هرکدام با ظرفیت ۲۰ نفر فعالیت دارند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، ساعت فعالیت گرمخانه های بهزیستی را از ۱۷ عصر لغایت ۸ صبح روز بعد عنوان کرد و یادآور شد: شروع خدمات دهی برای بانوان زودتر آغاز می شود.

دکتر رضوان مدنی در تشریح خدمات این مراکز به افراد بی سرپناه، به توزیع غذای گرم و وعده صبحانه اشاره کرد و افزود: در کنار بحث غذا و سرپناه، خدمات بهداشتی از جمله استحمام و توزیع بسته‌های بهداشتی به این افراد ارائه می‌شود. همچنین بسته‌های کاهش آسیب همراه با آموزش متناسب با مردان و زنان در این مراکز توزیع و ارائه می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح کرد: در حال حاضر در شرایطی که هوا به شدت سرد بوده و تعداد مراجعین بالا می باشد، تعدادی بصورت “کف خواب” از مراکز سرپناه شبانه استفاده می‌کنند و خدمات در این مراکز به آنها ارائه می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات