رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

نخستین مهرواره سرود آفرینش از سوی کانون استان کرمانشاه برگزار و برگزیدگان این مهرواره نیز از سوی هیات داوران برای شرکت در مرحله کشوری معرفی شدند. به گزارش میلکان آنلاین، نخستین مهرواره سرود آفرینش از سوی کانون استان کرمانشاه برگزار و برگزیدگان این مهرواره معرفی شدند. مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این […]

نخستین مهرواره سرود آفرینش از سوی کانون استان کرمانشاه برگزار و برگزیدگان این مهرواره نیز از سوی هیات داوران برای شرکت در مرحله کشوری معرفی شدند.

به گزارش میلکان آنلاین، نخستین مهرواره سرود آفرینش از سوی کانون استان کرمانشاه برگزار و برگزیدگان این مهرواره معرفی شدند.

مهناز فتاحی، مدیرکل کانون استان کرمانشاه با اعلام این خبر افزود: این مهرواره ویژه اعضای مراکز کانون‌ پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان سطح استان از صبح روز پنجشنبه ۱۲ دی‌ماه ۱۳۹۸ آغاز و تا عصر ادامه داشت.

فتاحی همچنین گفت: در این رویداد فرهنگی که با شعار «نغمه‌های روشن فردا و آینده ساختنی است»  برگزار شد، بسیار مورد استقبال خانواده‌ها و مردم قرار گرفت و در آن ۲۳ گروه که هر کدام بین هفت تا ۱۵ عضو داشتند، با یکدیگر رقابت کردند.

فتاحی هدف از برگزاری این مهرواره را تولید آثار از سوی کودکانونوجوانان، شکوفایی خلاقیت در آنها و فرا گرفتن کار گروهی و تیمی عنوان کرد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان کرمانشاه افزود: در این رویداد فرهنگی تقریبا از سراسر استان شرکت کرده بودند و آثار خوبی نیز توسط اعضای مراکز کانون‌ پرورش فکری مناطق محروم و حاشیه‌ای تولید شده بود.

او گفت: در اجرای سرودهای تولیدی توسط کودکان و نوجوانان خلاقیت‌های خوبی با استفاده از حرکت‌های نمایشی، تصویر و فیلم به نمایش عموم گذاشته شد.

فتاحی گفت: داوران این مهرواره در حال بررسی آثار ارائه شده هستند و در نهایت سه اثر را به عنوان آثار منتخب برای شرکت در برنامه کشوری به دبیرخانه مهرواره ارسال می‌کنند.

او اظهار داشت: پس از ارسال فیلم اثر به نمایش درآمده، مسئولان مهرواره کشوری از صاحبان آثار برتر استان‌های مختلف برای شرکت در مسابقه کشوری آن دعوت خواهند کرد.

مسابقه کشوری مهرواره سرود آفرینش نیز اسفندماه امسال به میزبانی اداره کل کانون پرورش فکری استان گیلان برگزار خواهد شد

اخبار مرتبط

نظرات