رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October
  • سه شنبه 10 دی 1398 - 23:28
  • کد خبر : 8941
  • مشاهده : 222 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : حمایت استاندار از  عملکرد شهردار کرمانشاه

استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور طلوعی به عنوان شهردار کرمانشاه گفت: حضور دکتر طلوعی برای شهر کرمانشاه یک فرصت است. به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه جلسه ی بررسی مشکلات شهرک های حاشیه نشین و آخرین وضعیت پروژه فیروزه با حضورمهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه،دکتر سعید طلوعی شهردار کرمانشاه و مدیران دستگاه های اجرایی […]

استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور طلوعی به عنوان شهردار کرمانشاه گفت: حضور دکتر طلوعی برای شهر کرمانشاه یک فرصت است.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری کرمانشاه جلسه ی بررسی مشکلات شهرک های حاشیه نشین و آخرین وضعیت پروژه فیروزه با حضورمهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه،دکتر سعید طلوعی شهردار کرمانشاه و مدیران دستگاه های اجرایی و خدماتی برگزار شد.
بر اساس این گزارش مهندس بازوند استاندار کرمانشاه با اشاره به فعالیت و عملکرد شهرداری کرمانشاه در مناطق و شهرک های حاشیه نشین این شهر گفت: حضور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه برای این شهر یک فرصت است.وی تاکیدکرد: توجه به مباحث و مشکلات شهرکهای حاشیه نشین وارتقاءسطح خدمات به شهروندان یکی از اولویتهای اصلی مدیریت شهری است.
مهندس بازوند از شهردار کرمانشاه به عنوان مدیری سخت کوش و پرتلاش یاد کرد و گفت: روزی برسد که از خدمات ارزنده وی یاد کنیم ومن به جرأت می توانم بگویم که شهرداری با جدیت و توانمندی دکتر طلوعی ندیده ام.
مهندس بازوند با تقدیر و تشکر از شهردارکرمانشاه و مجموعه مدیریت شهری برای توجه به حل معضلات مناطق حاشیه شهر با یادآوری مشکلات شهرک دولت آباد گفت: توجه به مشکلات شهرک‌های حاشیه نشین، یکی از اولویت‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی و خدمت‌رسان باید باشد.
وی ادامه داد: با اختصاص ۴۰ میلیارد ریال اعتبار جهت بهسازی در رفع مشکلات معابر شهرک دولت آباد و بررسی مسائل فراروی رفاه شهروندان، توسعه اماکن آموزشی فرهنگی و ورزشی در این شهرک در دستور کار قرار گرفته است.
استاندار کرمانشاه گفت: همچنین با توجه به شرایطی که برای پاساژ تجاری فیروزه و مشکلات اقتصادی که برای مجموعه مدیریت شهری طی سالهای گذشته به وجود آمده باید وضعیت این پروژه بررسی و سریعا رفع مشکلات مالی و اجرایی آن با فوریت در دستور کار شهرداری قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات