رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه گفت: بیمارستانهای وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با ۳۶۶۸ تخت موجود و ۳۷۲۳ پرستار شاغل در بخش های بالینی به ارائه خدمات پرستاری در استان می پردازد. به گزارش میلکان آنلاین؛ رضا پورمیرزا کلهری با اعلام این خبر گفت: در شاخص استاندارد کشوری تعداد پرستار به تخت ۱٫۵ الی ۱٫۸ […]

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه گفت: بیمارستانهای وابسته به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با ۳۶۶۸ تخت موجود و ۳۷۲۳ پرستار شاغل در بخش های بالینی به ارائه خدمات پرستاری در استان می پردازد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ رضا پورمیرزا کلهری با اعلام این خبر گفت: در شاخص استاندارد کشوری تعداد پرستار به تخت ۱٫۵ الی ۱٫۸ می باشد درحالی که ما علی رغم کمبود نیرو و معوقات مالی همکاران پرستاری با شاخص ۱٫۰۲ با تمام توان به خدمت دهی به بیماران مشغولیم.

وی با بیان اینکه دانشکده های پرستاری و مامایی کرمانشاه ، سنقر و پیراپزشکی با آموزش ۹۲۵ دانشجوی گروه پرستاری در تامین کادر درمان مشغول به خدمت هستند گفت: از این تعداد ۶۸۵نفر در رشته پرستاری و مابقی در رشته های اتاق عمل ، هوشبری ، فوریت های پزشکی و مامایی در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشند.

پورمیرزا با اشاره به ارتقا قابل توجه کلیه شاخص های ملی در این خصوص گفت: امتیاز کسب شده دانشگاه در نیمه اول سالجاری در شاخص کل کادرپرستاری به تخت موجود۱٫۰۲، میزان رضایت بیماران از مراقبت های پرستاری ۸۳٫۵۹ ، میزان اثربخشی آموزش پرستار به بیمار ۹۱٫۲۶ و شاخص پرستاران آموزش دیده تخصصی در بخش به کل پرستاران همان بخش ۵۹٫۵۹ می باشد.

وی همچنین افزود: شاخص کادر پرستاری مرد به کل کادر۰٫۳ و شاخص پرستار حرفه ای شاغل در اورژانس نسبت به تعداد مراجعین این بخش نیز ۳۹٫۹۲ است.

 

اخبار مرتبط

نظرات