رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استاندار كرمانشاه در جلسه ستاد سرمايه گذاري با بيان اينكه از تمامي ظرفيت ها براي جذب سرمايه گذار استفاده مي كنيم، خاطرنشان ساخت: متقاضيان بايد شيوه انجام كليه تعهدات و فرآيندهاي اجرايي را به صورت شفاف در برنامه زمانبندي مشخص نمايند. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در اين نشست كه به منظور بررسي روند […]

استاندار كرمانشاه در جلسه ستاد سرمايه گذاري با بيان اينكه از تمامي ظرفيت ها براي جذب سرمايه گذار استفاده مي كنيم، خاطرنشان ساخت: متقاضيان بايد شيوه انجام كليه تعهدات و فرآيندهاي اجرايي را به صورت شفاف در برنامه زمانبندي مشخص نمايند.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در اين نشست كه به منظور بررسي روند اجراي پروژه احداث كارخانه توليد كاشي و سراميك شركت زاگرس ستون آسيا تشكيل شده بود، اظهار داشت: ما به تعهدات خود مشروط به مشخص شدن شيوه ورود منابع مالي و تجهيزات عمل خواهيم كرد و شفافيت در اجراي فعاليت ها، مطالبه و شاخص ارزيابي ما خواهد بود و به همين دليل در جذب سرمايه گذار فرصت سوزي نخواهيم كرد.

استاندار حمايت هاي صورت گرفته از سرمايه گذاران را يادآور شد و بيان داشت: توليد براي ما بسيار اهميت دارد اما هرگونه فعاليتي منوط به تأييديه سازمان سرمايه گذاري خارجي و گمركات است كه تعهدات شركتها براي ورود منابع مالي و تجهيزات مشخص شود.

بازوند تصريح كرد: در استان كرمانشاه تا از ورود منابع مالي و ورود تجهيزات مطمئن نشويم اجازه فعاليت نخواهيم داد.

استاندار كرمانشاه در ادامه ضمن تشكر از سرمايه گذاران خارجي در انتخاب استان كرمانشاه، خطاب به مدعوين گفت: كليه فرآيندها بايستي واضح و بر اساس برنامه زمانبندي باشد، در اين صورت بر اساس تفاهم نامه عمل خواهيم كرد و به يقين دغدغه مندي هاي شما را پاسخ خواهيم داد.

وي در پايان يادآور شد: جذابيت هاي كرمانشاه و حمايت ويژه تيم مديريتي استان سبب جذب سرمايه گذاران شده است اما تأكيد مي كنم براي فعاليت در اين استان بايد برنامه هاي عملياتي مشخص باشد در غير اين صورت زيرساختي در اختيار اين سرمايه گذاران قرار نخواهيم داد.

اخبار مرتبط

نظرات