رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

استاندار كرمانشاه گفت: پویایی بخش حمل‌و‌نقل، نماد زنده‌بودن اقتصاد یک کشور است. به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در آیین تجلیل و تکریم از فعالان حوزه حمل و نقل جاده‌ای، رانندگان و راهداران استان کرمانشاه که با حضور مهندس سالاری معاون عمرانی استاندار، مهندس مطاعی معاونت راهداری کشور، دکتر کهریزی مدیرکل دفتر فنی، مهندس بهرام […]

استاندار كرمانشاه گفت: پویایی بخش حمل‌و‌نقل، نماد زنده‌بودن اقتصاد یک کشور است.

به گزارش میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند در آیین تجلیل و تکریم از فعالان حوزه حمل و نقل جاده‌ای، رانندگان و راهداران استان کرمانشاه که با حضور مهندس سالاری معاون عمرانی استاندار، مهندس مطاعی معاونت راهداری کشور، دکتر کهریزی مدیرکل دفتر فنی، مهندس بهرام نژاد مدیرکل حوزه استاندار و دکتر خسروی مدیرکل روابط عمومی استانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: حوزه حمل و نقل و جابجایی کالا نماد زنده بودن و پایداری اقتصاد کشور است.

وی تاکید کرد: این بخش در واقع شاهرگ حیاتی اقتصاد کشور محسوب می شود و وجود هرگونه مشکل و آسیب در این بخش، زیان‌های بسیاری را متوجه کشور می‌کند.

وی ادامه داد: رانندگان بخش حمل و نقل به شکل شبانه روزی و با نهایت امانت داری و با پایبندی به مرام جوانمردی، در حال خدمات رسانی و جابجایی کالا و مسافر هستند و علاوه بر این‌ها، همچون یک امدادگر به در راه ماندگان  کمک می‌کنند و به راستی فرشتگان همیشه بیدار جاده‌ها هستند.

وی افزود: این عزیزان در دوران جنگ و در خطرناک‌ترین شرایط، با رشادت و از جان گذشتگی، کار جابجایی کالا و  تدارکات جنگ و پشتیبانی را انجام دادند و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردند.

بازوندعنوان کرد: خانواده بزرگ حمل و نقل در دوران بحران زلزله کرمانشاه، همکاری بسیار ارزشمندی در مراحل امداد رسانی و بازسازی و انتقال رایگان کمک‌های مردمی داشتند و در ایام اربعین نیز به عشق امام حسین (ع) سختی های انتقال صدها هزار زوار را به جان کشیدند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: تجلیل از فعالان حوزه حمل و نقل در واقع تجلیل از مرام و منش پهلوانی، جوانمردی و شرافت است.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: کرمانشاه با توجه به موقعیت جغرافیایی و منطقه آن، پتانسل‌ تبدیل شدن به هاب منطقه ای را داراست ولی برای دستیابی به این مهم نیازمند وصل شدن به شبکه آزادراهی کشور و توسعه دیگر بخش های مبادلاتی هستیم.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: خوشبختانه اولین پروژه آزادراهی استان در قطعه سه راهی بیستون _ حمیل در دست اجراست و برای اجرای قطعه همدان _ بیستون نیز درحال مذاکره با سرمایه گذاران بخش خصوصی هستیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه استان کرمانشاه در رقابت با با ۵ استان توانست مجوز ایجاد دهکده لجستیک را دریافت کند و کسب این جایگاه کمک بزرگی به ایجاد یک مرکزیت باری و مبادلاتی در غرب کشور می کند.

اخبار مرتبط

نظرات