رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

شست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي به رياست مهندس بازوند و با حضور جاسمي نماينده مردم كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي، معاونين هماهنگي امور اقتصادي و عمراني استاندار، رئيس اتاق بازرگاني، فعالان بخش خصوصي و ساير اعضاء ا ٢٨ آذرماه در سالن تدبيراستانداري كرمانشاه برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین؛هوشنگ بازوند در اين نشست […]

شست شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي به رياست مهندس بازوند و با حضور جاسمي نماينده مردم كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي، معاونين هماهنگي امور اقتصادي و عمراني استاندار، رئيس اتاق بازرگاني، فعالان بخش خصوصي و ساير اعضاء ا ٢٨ آذرماه در سالن تدبيراستانداري كرمانشاه برگزار شد.
به گزارش میلکان آنلاین؛هوشنگ بازوند در اين نشست ضمن اشاره به اينكه اولويت استان بخش اشتغال است، اظهار داشت: به همه مديران تأكيد مي كنم شرايط كسب و كار را تسهيل و با اعتقاد به نقش بخش خصوصي در توسعه و تعالي پايدار استان، در رفع موانع توليد اهتمام و عزم جدي داشته باشند.

وی تأكيد مقام معظم و معزز رهبري براي رونق توليد را خاطرنشان ساخت و گفت: پيامد و خروجي حمايت از توليد به يقين اشتغال است و بر اين اساس ضمن دستيابي به اهداف پيش بيني شده شاهد بهبود فضاي كسب وكار و كاهش نرخ بيكاري خواهيم بود.

 بازوند افزود: كارگران و كارفرمايان سربازان خط مقدم جهبه اقتصادي هستند و در اين شورا ضمن لحاظ داشت قوانين شرايط براي تسهيل و تسريع در پاسخ به دغدغه مندي كارفرمايان و كارگران مورد بحث و تبادل نظر قرار گيرد و راهكارهاي عملياتي ارائه شود

 استاندار تصريح كرد: شرايط را براي فعاليت بخش خصوص سخت نكنيد و نگراني ها را برطرف كنيد.

وي افزود: اداره كار، تعاون و رفاه اجتماعي موظف است در راستاي بهبود شاخص هاي فضاي كسب و كار در انجام فرآيندها تسهيل گر باشد.

 بازوند از لزوم ايجاد شرايط كاري كامل، امن و جذاب براي سرمايه گذاران سخن گفت و بيان داشت: كرمانشاه بهشتي براي سرمايه گذاران است و همه مسئولين وظيفه دارند در حفظ و تقويت اين شرايط براي حضور سرمايه گذاران تلاش كنند.

اخبار مرتبط

نظرات