رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال دو هزار و ۷۹۳ طرح شغلی از سوی مدد جویان کرمانشاهی اجرا شده که هزار و۱۸۵نفر از مجریان این طرح های اشتغال را بانوان تشکیل داده اند. به گزارش میلکان آنلاین، رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال […]

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: امسال دو هزار و ۷۹۳ طرح شغلی از سوی مدد جویان کرمانشاهی اجرا شده که هزار و۱۸۵نفر از مجریان این طرح های اشتغال را بانوان تشکیل داده اند.

به گزارش میلکان آنلاین، رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه حدود ۱۰۰ میلیارد تومان وام اشتغال به مددجویان کرمانشاهی پرداخت شده است.

جلیلیان با بیان اینکه این وام ها به دو هزار و  ۷۹۳ مددجوی کرمانشاهی به منظور ایجاد کسب و کار زودبازده و پایدار پرداخت شده است، افزود: هزار و ۱۸۵ نفر از مجریان این طرح های اشتغال را  بانوان تشکیل داده اند.

وی ادامه داد: همچنین هزار و ۸۳۵ مورد از طرح های اشتغال توسط مددجویان ساکن در روستاها و باقی از سوی مددجویان شهری اجرا شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه تصریح کرد: دارا بودن مهارت فنی و توانایی ایجاد شغل از شرایط پرداخت وام های اشتغال به مددجویان متقاضی فاقد شغل است.

رشید جلیلیان تصریح کرد: بیشترین شغل های مددجویی در رسته های دامپروری، کشاورزی و صنایع دستی اجرا شده اند.

جلیلیان با بیان اینکه طرح های شغلی مددجویان از پایدارترین مشاغل به شمار می روند، تاکید کرد: اعمال نظارت ها و ارائه مشاورهای قبل، حین و بعد از اجرای شغل تضمین کننده پایداری طرح های اشتغال مددجویی است.

اخبار مرتبط

نظرات