رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري گفت: بايد با انجام كارهاي تبليغي و اطلاع رساني مناسب برنامه هاي پژوهشي براي مردم قابل لمس و محسوس باشد و به نوعي در جهت عام تر شدن مقوله پژوهش تلاش شود. به گزارش میلکان آنلاین افشين كريمي در جلسه كارگروه آموزش و پژوهش استان با اشاره به فرارسيدن […]

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري گفت: بايد با انجام كارهاي تبليغي و اطلاع رساني مناسب برنامه هاي پژوهشي براي مردم قابل لمس و محسوس باشد و به نوعي در جهت عام تر شدن مقوله پژوهش تلاش شود.

به گزارش میلکان آنلاین افشين كريمي در جلسه كارگروه آموزش و پژوهش استان با اشاره به فرارسيدن هفته پژوهش، اين هفته را فرصت مناسبي براي پرداخت به مقوله پژوهش و درگير كردن همه آحاد جامعه با اين مقوله عنوان كرد.

وي تصريح كرد: ضرورت دارد كه بخش تبليغي هفته پژوهش را بيشتر كنيم و كاري صورت گيرد كه مقوله پژوهش با خانواده ها سنخيت جامع تري پيدا كند و اين مقوله براي مردم ملموس تر و محسوس تر شود.

كريمي بيان داشت: بايد زمينه اي فراهم شود كه جوانان و نوجوانان به كارهاي پژوهشي به عنوان الگو در زندگي خود توجه كنند زيرا كار در اين زمينه توسعه و بالندگي بيشتر جامعه را به دنبال دارد.

وي همچنين خواستار تدوين برنامه براي بازديد دانش آموزان، دانشجويان، تشكل هاي مردم نهاد و … از برنامه هاي هفته پژوهش شد.

معاون توسعه مديريت و منابع استانداري در ادامه از اختصاص یک درصد از کل بودجه استان به حوزه پژوهش در سال ۱۳۹۸ خبر داد و گفت: این رقم که معادل ۸۰۰ میلیون تومان است، برای پژوهش‌های مهم دستگاه‌های استان هزینه خواهد شد.

وی با اشاره به تصویب ۲۴ طرح پژوهشی دستگاه‌های مختلف استان برای سالجاری، تصریح کرد: هرچند بودجه پژوهشی استان برای سالجاری تنها ۸۰۰ میلیون تومان است، اما اجرایی شدن این ۲۴ طرح پژوهشی به یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد.

وي بيان داشت: در طول هفته پژوهش برنامه‌های شاخصی همچون جشنواره تجلیل از پژوهشگران برتر و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان برگزار می‌شود و باید بتوانیم با تبلیغات بسیار خوب، مخاطبان زیادی را به سمت این جشنواره و نمایشگاه بکشانیم.

اخبار مرتبط

نظرات