رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش استان كرمانشاه به رياست مهندس بازوند استاندار كرمانشاه در سالن تدبير برگزار شد. استاندار كرمانشاه در اين نشست با اشاره به نقش مهم خيرين جهت اجراي برنامه هاي انسداد بيسوادي و پوشش كامل تحصيلي دانش آموزان ٦ تا ١١ ساله گفت: براي ايجاد مشاركت مردم و كمك دولت در برنامه هاي آموزش و پرورش و رفع مشكلاتي نياز به تلاش و همدلي داريم. به گزارش میلکان آنلاین […]

نهمين جلسه شوراي آموزش و پرورش استان كرمانشاه به رياست مهندس بازوند استاندار كرمانشاه در سالن تدبير برگزار شد.

استاندار كرمانشاه در اين نشست با اشاره به نقش مهم خيرين جهت اجراي برنامه هاي انسداد بيسوادي و پوشش كامل تحصيلي دانش آموزان ٦ تا ١١ ساله گفت: براي ايجاد مشاركت مردم و كمك دولت در برنامه هاي آموزش و پرورش و رفع مشكلاتي نياز به تلاش و همدلي داريم.

به گزارش میلکان آنلاین بازوند لزوم تشكيل مجمع كشوري حمايت از كودكان بازمانده از تحصيل را در استان يادآور شد و افزود: تمايل و مشاركت مردم در كمك به آموزش و پرورش مناسب است و در زلزله نيز سهم مهمي در احداث مدارس تخريبي بر عهده داشتند و بر اين اساس اميدواريم موضوع كودكان بازمانده از تحصيل نيز با همكاري آموزش و پرورش و مجمع خيرين رفع شود.

وی تحقق اين امر را برنامه ريزي مبتني بر شناسايي گروههاي مختلف بازمانده از تحصيل و دسته بندي بر اساس دلايل مشخص دانست و اظهار داشت: در حل مشكل بازماندگان ازتحصيل مردم و جامعه كمك مي كنند ولي تأكيد مي كنم با آسيب شناسي دلايل وقوع چنين شرايطيمشخص و تبيين شود و براي حل آن چاره انديشي شود.

شايان ذكر است بر اساس آمار اداره كل آموزش و پرورش در كرمانشاه ٢٧٥٠ كودك بازمانده از تحصيل وجود دارد كه در برنامه انسداد مبادي بي سوادي و پوشش كامل تحصيل دانش آموزان مشكلات تحصيل بيش از ٥٠ درصد از اين افراد كه قابل شناسايي بوده اند حل و رفع خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات