رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: ناحیه کارگاهی نان برنجی یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است که باجدیت پیگیر اجرای آن هستیم. به گزارش میلکان آنلاین؛ بیژن کردستانی با بیان اینکه این ناحیه قرار است در شهرک صنعتی فرامان احداث شود، یادآور شد: واحدهای کارگاهی صاحب نام نان برنجی قرار است در زمینه تولید […]

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه گفت: ناحیه کارگاهی نان برنجی یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی است که باجدیت پیگیر اجرای آن هستیم.

به گزارش میلکان آنلاین؛ بیژن کردستانی با بیان اینکه این ناحیه قرار است در شهرک صنعتی فرامان احداث شود، یادآور شد: واحدهای کارگاهی صاحب نام نان برنجی قرار است در زمینه تولید و عرضه نان برنجی در این ناحیه فعالیت داشته باشند.

ادامه داد: برای سال جاری پنج میلیارد ریال برای این ناحیه کارگاهی مصوب شده که اگر تخصیص یابد می‌توان زیرساخت‌های برق و گاز ناحیه را تکمیل کرد.

وی افزود:۶۰درصد زیرساخت‌های ناحیه کارگاهی نان‌برنجی کرمانشاه تکمیل شد و پس از تکمیل زیرساخت‌ها می‌توان زمین‌های این‌ناحیه را در اختیار متقاضیان قرار داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه تاکید کرد: از این رو شهرک صنعتی فرامان برای این منظور تعیین شده که در مسیر تردد مسافران باشد.

اخبار مرتبط

نظرات