رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰
  • السبت ۱۶ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Saturday 23 October

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جایگاه هشتم در بحث سالمندی را داراست، گفت: این موضوع نگران کننده است و می‌بایست تمهیدات لازم در راستای خدمات رسانی به سالمندان صورت گیرد. به گزارش میلکان آنلاین؛ رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جلسه شورای اداری بهزیستی استان در شهرستان صحنه ضمن […]

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جایگاه هشتم در بحث سالمندی را داراست، گفت: این موضوع نگران کننده است و می‌بایست تمهیدات لازم در راستای خدمات رسانی به سالمندان صورت گیرد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در جلسه شورای اداری بهزیستی استان در شهرستان صحنه ضمن تشکر از زحمات و همراهی دکتر حیدری فرماندار این شهرستان، گفت: دکتر حیدری از مدیران ارزشی و پرتلاش است که همیشه به عنوان یار و یاور مددجویان تحت پوشش بهزیستی همراه بهزیستی بوده است.

وی با اشاره به اینکه ما زبان چشم و گوش افراد دارای معلولیت هستیم که از این نعمات محروم هستند، افزود: از مدیران محترم دستگاه های اجرایی شهرستان صحنه تقاضامندیم بهزیستی را در انجام وظایف و همراهی کنند که به اهداف مطلوب سازمانی همانا خدمت و رسیدگی و حل مشکلات مددجویان تحت پوشش است، دست پیدا کند.

این مسئول با اشاره به اهمیت بحث مناسب سازی برای معلولان، جانبازان و سالمندان، گفت: باید در بحث مناسب سازی چهار اقدام صورت گیرد که شامل نصب و تجهیز آسانسور، رمپ استاندارد، نصب سرویس های بهداشتی فرنگی در پارک ها و اماکن عمومی و مناسب سازی ورودی ادارات می باشد.

رضوان مدنی با اشاره به اینکه استان کرمانشاه جایگاه هشتم در بحث سالمندی را داراست، گفت: این موضوع نگران کننده است و می‌بایست تمهیدات لازم در راستای خدمات رسانی به سالمندان صورت گیرد.

لازم به ذکر است در این جلسه دکتر رضا مدنی همچنین گزارشی از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه را تشریح کرد.

حیدری فرماندار شهرستان  گفت :علاقه مدیر کل بهزیستی استان  به حل مشکلات مددجویان نشان دهنده تعهد وی در انجام وظیفه در بهزیستی می باشد.

وی با اشاره به اینکه معلولیت محدودیت نیست، اظهار داشت:  برخی از معلولین با کسب موفقیت در زمینه های مختلف فرهنگی ورزشی و علمی نشان دادند که با داشتن معلولیت کارهای بزرگی انجام دادند که افراد سالم نیز توانایی انجام آن را ندارند.

حیدری در پایان صحبت‌هایش گفت: همه دستگاه‌های اجرایی موظفند با محوریت سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را در راستای رفع مشکلات و نیازمندی های مددجویان به کار گیرند.

اخبار مرتبط

نظرات