رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۲ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 19 October

استاندارکرمانشاه همراه با معاونین و نمایندگان مردم کرمانشاه  به بخش بیلوار سفر کرد و در جمع مردم این شهر، مشکلات این بخش را مورد بررسی قرار داد. میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند باتاکید بر لزوم بهره مندی مردم بخش بیلوار از مزایای مناطق جنگی، اظهار داشت: بخش بیلوار جزیی از شهرستان کرمانشاه است و باید از […]

استاندارکرمانشاه همراه با معاونین و نمایندگان مردم کرمانشاه  به بخش بیلوار سفر کرد و در جمع مردم این شهر، مشکلات این بخش را مورد بررسی قرار داد.

میلکان آنلاین؛ هوشنگ بازوند باتاکید بر لزوم بهره مندی مردم بخش بیلوار از مزایای مناطق جنگی، اظهار داشت: بخش بیلوار جزیی از شهرستان کرمانشاه است و باید از این بخش نیز از مزایای طرح مناطق جنگی برخوردار شود و خوشبختانه اقدامات ثمربخشی همدر این زمینه در حال انجام است.

وی افزود: هفته گذشته نشستی با حضور نمایندگان محترم مجلس برگزار شد و در این نشست بر موضوع افزایش اعتبارات بخش بیلوار تاکید شد واغلب شهرستان ها و بخش های استان از اعتبارات زلزله و سیل بهره مند شده اند لذا تلاش می کنیم برای بخش بیلوار هم اعتبارات مناسبی در نظر گرفته شود.

بازوند اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن فصل سرما باید تلاش کنیم طرح های روستایی دردست اجرای شرکت،گاز سریع تر یه اتمام برسند و بايد عملیات اجرایی نصب علمک گاز در ۱۰ روستای ییلوار تا ابتدای بهمن ماه نصب شوند تا مردم از ثمرات این خدمت بهره مند گردند.

 

اخبار مرتبط

نظرات