رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 20 October

  نشست کتابخوان مدرسه ایی و مسابقه کتابخوانی همراه با جشن و اجرای برنامه های فرهنگی دیگر به مناسبت ۱۲ آذر روزجهانی معلول توسط کتابخانه عمومی شهدای محراب شهرستان هرسین برگزار شد. به گزارش میلکان آنلاین؛ نشست کتابخوان مدرسه ای و مسابقه کتابخوانی از کتاب “ترانه های شیمو شیمو” همراه با جشن و اجرای برنامه […]

 

نشست کتابخوان مدرسه ایی و مسابقه کتابخوانی همراه با جشن و اجرای برنامه های فرهنگی دیگر به مناسبت ۱۲ آذر روزجهانی معلول توسط کتابخانه عمومی شهدای محراب شهرستان هرسین برگزار شد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ نشست کتابخوان مدرسه ای و مسابقه کتابخوانی از کتاب “ترانه های شیمو شیمو” همراه با جشن و اجرای برنامه های فرهنگی دیگر به مناسبت ۱۲ آذر روزجهانی معلولین با همکاری اداره کتابخانه ها و کتابخانه عمومی شهدای محراب شهرستان هرسین در بین دانش آموزان با معلولیت های ذهنی،گفتاری، جسمی- حرکتی، با حضور فرماندار شهرستان هرسین، امام جمعه شهرستان، علی الماسی رئیس اداره آموزش و پرورش ومسولین شهرستان  در مدرسه استثنایی مشعل دانش شهرستان هرسین برگزار شد.

در این مراسم امیر شاه آبادی، فرماندار شهرستان هرسین گفت: معلولین جامعه می توانند با تلاش خود و مسئولین جزء سرمایه های  اصلی جامعه باشند آنها دارای حقوق مساوی با سایر افراد جامعه هستند و ما باید بیشتر به آنها توجه کنیم.

شاه آبادی بیان داشت: مدیریت شهری از لحاظ زیرساخت ها برای تردد این افراد بسیار حائز اهمیت است و برای این افراد باید تردد از معابر و رفت و آمد آسان تر شود، نویسندگان و انسان های بزرگی در جامعه معلولین داریم که به جامعه فرهنگی خدمت می کنند و ما باید خدمتگذار این افراد باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات