رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه:

اورامانات را در کتابهای درسی معرفی کنید

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های طبیعی و گردشگری استان پیشنهاد داد که معرفی اورامانات به عنوان منطقه زیبا و طبیعی در کتابهای درسی گنجانده شود. به گزارش میلکان آنلاین؛ محمدابراهیم الهی تبار در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که با حضور کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر […]

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به ظرفیت های طبیعی و گردشگری استان پیشنهاد داد که معرفی اورامانات به عنوان منطقه زیبا و طبیعی در کتابهای درسی گنجانده شود.
به گزارش میلکان آنلاین؛ محمدابراهیم الهی تبار در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که با حضور کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر کشور برگزار شد اظهار داشت: برپایی جشنواره ها و اردوها در اورامانات میتواند در معرفی این جاذبه بکر گردشگری بسیار تاثیرگذار باشد.
وی با بیان اینکه استان کرمانشاه دین خودش را در همه صحنه ها نسبت به نظام و انقلاب اسلامی ادا کرده است تاکید کرد: این استان در مقابل همه تهدیدهایی که می توانست تمامیت ایران را در بر بگیرد مقاومت کرد و آسیب هایی را به خود دید.
الهی تبار تصریح کرد: وظیفه بدانیم که در حق مردم استان ادای تکلیف کنیم و آلامی که به وجود آمده و متوجه این استان بوده را رفع کنیم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه یکی از چهره های زیبایی استان کرمانشاه در دفاع مقدس، گیلان غرب به عنوان دومین شهر مقاوم کشور است افزود: مقاومت ایل کلهر در دفاع مقدس یکی از زیباترین جلوه ها در استان بوده است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه از انجمن اولیا و مربیان به عنوان ظرفیت بزرگ آموزش و پرورش یاد کرد و گفت: تا زمانی که مردم توانمند نشده و در مقابل آسیب ها صیانت نشوند نمی‌توانیم مسیر توسعه را بپیماییم این زمانی است که آموزش و پرورش توانمند شود.
الهی تبار اظهارداشت: می طلبد که برای کرمانشاه در آموزش و پرورش حساب ویژه ای باز شود چرا که نیاز به توانمندسازی و صیانت از آسیب ها در آن بیشتر است.
معاون استاندار همچنین تاکید کرد که وزارت آموزش و پرورش مناطق حاشیه شهر رادر تقویت زیرساخت های تربیتی و پرورشی حمایت کند.
وی با بیان اینکه توجه به آسیب های اجتماعی در کرمانشاه بیشتر از دیگر استانها بوده است افزود:نرخ طلاق متوقف و کاهش یافته و نرخ ازدواج رشد پیدا کرد و زلزله علیرغم همه آثار مخرب روحی و روانی با تلاش های نهادهای اجتماعی ،تاب آوری اجتماعی بیشتر از میانگین رقم خورده است.
الهی تبار با اشاره کسب رتبه برتر آموزش و پرورش استان در سازماندهی و آموزش نیروی انسانی خاطرنشان کرد: این اتفاقات نتیجه تعامل و روند مثبت استان و انسجام بین مدیران، ائمه جمعه و نمایندگان استان در مجلس بوده است.

اخبار مرتبط

نظرات