رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۹ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Tuesday 26 October

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۳۰۶ کیلومتر از طول راه‌های استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون لکه گیری وآسفالت شده و یکصد و ۸۰ هزار تن آسفالت مصرف گردید است. به گزارش روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۳۰۶ کیلومتر از طول راه‌های استان کرمانشاه از ابتدای امسال تاکنون لکه گیری وآسفالت شده و یکصد و ۸۰ هزار تن آسفالت مصرف گردید است.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه مهندس فریبرز کرمی اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون ۳۰۶ کیلومتر از راه‌های استان کرمانشاه لکه گیری وآسفالت شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال تا پایان آبان ماه ۳۰۶ کیلومتر از راه‌ها روکش شده است عنوان کرد: در این مدت  یکصد و ۷۱ هزار تن آسفالت برای لکه‌گیری، آسفالت شانه، آسفالت رگلاژی و آسفالت نهایی مصرف شده است.

کرمی گفت: ۵۸ کیلومتر از راه‌ها با مصرف ۱۸ هزار و ۴۴۳ تن آسفالت لکه‌گیری و ۲۴ کیلومتر نیز با مصرف ۱۰ هزار و ۷۸۰ تن آسفالت شانه‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای تا پایان آبان ماه ۴۱ کیلومتر راه با استفاده از ۲۸ هزار و ۷۸۳ تن آسفالت رگلاژی لایه تسطیحی شده است عنوان کرد: لایه نهایی ۶۴ کیلومتر از راه‌ها نیز با مصرف ۶۴ هزار و ۳۲ تن آسفالت شده است.​

اخبار مرتبط

نظرات