رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

مرکز پایش مراقبتهای اولیه درمانی(mcmc)  ظهر چهارشنبه ۲۲ آبانماه با حضور کولیوند رییس اورژانس کشور،  طلوعی شهردار کرمانشاه و مرادی رییس دانشگاه افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش میلکان آنلاین،این مرکز هم اکنون به صورت تصویری اورژانس ۲۲ بیمارستان استان را کنترل و پوشش می دهد و جزو سه مرکز برتر کشور قرار […]

مرکز پایش مراقبتهای اولیه درمانی(mcmc)  ظهر چهارشنبه ۲۲ آبانماه با حضور کولیوند رییس اورژانس کشور،  طلوعی شهردار کرمانشاه و مرادی رییس دانشگاه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش میلکان آنلاین،این مرکز هم اکنون به صورت تصویری اورژانس ۲۲ بیمارستان استان را کنترل و پوشش می دهد و جزو سه مرکز برتر کشور قرار دارد.

دریافت آمار تعداد بخش های بیمارستانی در راستای مدیریت اثربخشی، اعزام بیماران نیازمند خدمات فوریتهای پزشکی، تسهیل و تسریع فرایند پذیرش و انتقال بیمار، دسترسی به اطلاعات و داده های موجود در مراکز درمانی به منظور مدیریت حوادث غیر مترقبه، بحران و بلایا از جمله وظایف این مرکز می باشد.

همچنین پایش مستمر اورژانس به منظور و مداخله به هنگام، در خصوص موارد مشاهده شده در اجرای فرآیندها و گردش خدمات، کاهش مرگ و میر و گروههای آسیب پذیر و پرخطر و اطلاع‌رسانی به متقاضیان خدمات درمانی از دیگر وظایف مرکز پایش مراقبتهای اولیه درمانی(mcmc) است.

اخبار مرتبط

نظرات