رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

استاندار كرمانشاه از اختصاص ۱۲۵ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین؛ مهندس هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور معاونین استاندار ومدیران دستگاه های مختلف برگزارشد؛ اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری هایی که صورت گرفت استان کرمانشاه در بودجه […]

استاندار كرمانشاه از اختصاص ۱۲۵ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین؛ مهندس هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه ریزی استان که با حضور معاونین استاندار ومدیران دستگاه های مختلف برگزارشد؛ اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری هایی که صورت گرفت استان کرمانشاه در بودجه سال ۹۸ از یک افزایش اعتبارات مناسب برخوردار بود.

وي بيان داشت: هم‌اکنون نیز تدوین بودجه سال ۹۹ کشور در دست اقدام است و مدیران دستگاه‌ها و ادارات استان باید پیگیری این موضوع را در اولویت قرار دهند و هر جا نیاز به رایزنی و پیگیری در سطح ملی بود از ظرفیت استانداری و نمایندگان استفاده کنند.

بازوند تصريح كرد:  فرمانداران و مدیران شهرستانی ادارات و دستگاه‌ها از عدم اختیارات کافی برای نظارت بر پروژه ها ، برنامه ها و پیشبرد کارها گله مند هستند و این شرایط باعث ایجاد مانع در مسیر کارآفرینان و روند اجرایی پروژه ها ا شده است.

وي گفت: مجموعه استانداری، شورای فنی و مدیران دستگاه ها و ادارات باید اختیارات لازم برای تصمیم گیری های مربوطه را در اختیار فرمانداران، کمیته‌های برنامه‌ریزی شهرستان ها و نمایندگان شهرستانی دستگاه ها قرار دهند تا روند توسعه با مانع روبرو نشود.

وي افزود: خوشبختانه با پیگیری های جدی که صورت گرفت امسال ۱۲۵ میلیارد تومان از محل مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب، به استان اختصاص یافته است.

استاندار كرمانشاه بيان داشت: برای این منظور تنها ۱۰۰۰ میلیارد تومان بودجه سالیانه وجود داشت که ۱۲/۵ درصد آن به کرمانشاه اختصاص یافت و دریافت این بودجه موفقیت بزرگی محسوب می شود.

 

اخبار مرتبط

نظرات