رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از افتتاح ۳ قطعه زمین چمن مصنوعی در مدارس استان خبر داد. به گزارش میلکان آنلاین ، مجید یزدان‌پناه گفت: با توجه به مصوبات جلسه شورای آموزش و پرورش استان و به مناسبت گرامی‌داشت هفته تربیت بدنی و سلامت، سه قطعه زمین چمن مصنوعی در مدارس استان افتتاح و […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از افتتاح ۳ قطعه زمین چمن مصنوعی در مدارس استان خبر داد.

به گزارش میلکان آنلاین ، مجید یزدان‌پناه گفت: با توجه به مصوبات جلسه شورای آموزش و پرورش استان و به مناسبت گرامی‌داشت هفته تربیت بدنی و سلامت، سه قطعه زمین چمن مصنوعی در مدارس استان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی عنوان کرد: برای عملیات زیرسازی، فنس‌کشی، نورپردازی، خرید و نصب چمن مصنوعی هرکدام از زمین‌های فوق، اعتباری بالغ بر۵ میلیارد ریال هزینه شده است و جا دارد از حمایت‌ها و پیگیری‌های استاندار  تشکر کرد.

وی تصریح کرد: محل احداث زمین‌های چمن مصنوعی تازه افتتاح شده طبق مصوبه عمرانی شورای آموزش و پرورش استان براساس دسترسی حداکثری جمعیت دانش‌آموزی و همچنین با اولویت پایین بودن میزان سرانه فضای ورزشی آن منطقه انتخاب شده است و تمامی این زمین های چمن مصنوعی در داخل فضای مدرسه نصب شده تا دانش‌آموزان آن مدرسه و همچنین مدارس اطراف بتوانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند.

گفتنی است در پی حادثه ناگوار و دلخراش رانندگی که برای بانوی خبرنگار کرمانشاهی رخ داد و منجر به فوت ایشان شد، مدیر کل آموزش و پرورش استان در جهت گرامی‌داشت یاد آن مرحوم از خبرنگار خانم حاضر در مراسم دعوت نمود که آیین نمادین افتتاحیه را عهده‌دار شود.

اخبار مرتبط

نظرات