رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل های استان کرمانشاه در حوزه صادرات، به دنبال  راه‌اندازی مرکز شتاب دهنده صادرات استان هستیم. به گزارش میلکان آنلاین؛ کیوان کاشفی در آستانه روز ملی صادرات افزود : پروپوزال اصلی این مرکز، امکانات و اعتبارات آن دیده شده و تنها کار باقیمانده جانمایی نهایی […]

رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: با توجه به ظرفیت‌ها و پتانسیل های استان کرمانشاه در حوزه صادرات، به دنبال  راه‌اندازی مرکز شتاب دهنده صادرات استان هستیم.
به گزارش میلکان آنلاین؛ کیوان کاشفی در آستانه روز ملی صادرات افزود : پروپوزال اصلی این مرکز، امکانات و اعتبارات آن دیده شده و تنها کار باقیمانده جانمایی نهایی این مرکز است.
وی خاطرنشان کرد: در زمینه جانمایی این مرکز، رایزنی‌های اولیه را با شرکت شهرک‌های صنعتی و جهاد دانشگاهی انجام دادیم و امیدواریم با نهایی شدن این رایزنی‌ها شاهد راه اندازی این مرکز در آینده نزدیک باشیم.
به گفته عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی ایران، قرار است در این مرکز به واحدهای تولیدی و صنعتی که ظرفیت صادرات را دارند اما تا کنون صادراتی نداشته اند کمک شود تا بتوانند محصولات خود را به کشورهای دیگر ارسال کنند.
وی افزود: برای این منظور ۱۰، ۱۵ نفر از کارشناسان این واحدها و همچنین تعدادی از بهترین منتورهای کشور در این مرکز مستقر خواهند شد و به واحدهای تولیدی و صنعتی ارائه خدمات و مشاوره می‌دهند تا بتوانند کالاهای تولیدی خود را صادراتی کنند.
کاشفی تاکید کرد: در این مرکز خدماتی در زمینه ارزیابی نوع محصولات، ظرفیت صادراتی واحدها، شیوه بسته‌بندی، مشاوره برای بازاریابی، کمک برای حضور در نمایشگاه‌های بین المللی و … انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم هر سال ۸ تا ۱۰ مورد از واحدهای صنعتی استان صادراتی شود، یادآوری کرد: این امر به افزایش و تنوع صادرات استان کرمانشاه کمک خواهد کرد.
وی معتقد است واحدهای تولیدی که بتوانند محصولاتشان را صادر کنند هم افزایش ظرفیت تولید خواهند داشت و هم اشتغال‌زایی بیشتری به همراه دارند.

اخبار مرتبط

نظرات