رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • سه شنبه 16 مهر 1398 - 07:01
  • کد خبر : 8118
  • مشاهده : 680 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : علیرغم شرایط سخت مالی، نگذاشته ایم روند خدمات و پیشرفت پروژه ها متوقف شود

شهردار کرمانشاه در جلسه شورای مدیران گفت: طی چند سال اخیر شرایط مالی سختی بر شهرداری حاکم بوده ولی علیرغم این شرایط سخت، با تدبیر و مدیریت مناسب نگذاشته ایم روند پیشرفت پروژه ها و خدمات رسانی به شهروندان متوقف شود. به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاینآنلاین؛ دکتر سعید طلوعی افزود: در این راه هرچند […]

شهردار کرمانشاه در جلسه شورای مدیران گفت: طی چند سال اخیر شرایط مالی سختی بر شهرداری حاکم بوده ولی علیرغم این شرایط سخت، با تدبیر و مدیریت مناسب نگذاشته ایم روند پیشرفت پروژه ها و خدمات رسانی به شهروندان متوقف شود.

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاینآنلاین؛ دکتر سعید طلوعی افزود: در این راه هرچند با مشکلات زیادی دست به گریبان بوده ایم اما همراهی و همکاری و صبر و متانت شهروندان کرمانشاه ما را به ادامه کار و تلاش بیشتر دلگرم ساخته است .

وی با بیان اینکه مجموعه مدیریت شهری از سازمانهای مؤثر در کیفیت زندگی شهروندان است، تأکید کرد: باید با همدلی و همفکری و به دور از حاشیه موجبات کارایی هرچه بیشتر این نهاد خدمت رسان به شهروندان را فراهم کرد.

شهردار کرمانشاه افزود: خدمت بی منت و صادقانه به جامعه شهروندی و ایجاد بستری مناسب جهت خدمات بهتر و در خور شأن به مردم کرمانشاه قطعا موجبات توسعه و پیشرفت و تعالی شهر را به همراه خواهد داشت .

وی تصریح کرد: باید با تفکر فنی و نظارت اصولی بر اجرای طرحهای عمرانی ، سلامت و کیفیت پروژه های عمرانی از قبیل: آسفالت، جدول گذاری و بهبود وضعیت معابر و نیز روند مطالعاتی و اجرایی تقاطع های غیرهمسطح و اصلاح هندسی معابر دنبال شود.

شهردارکرمانشاه همچنین در خصوص وظایف حوزه معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری گفت :باید توجه داشته باشیم که توسعه در ساختار اداری شهرداری بر حول محور نقش نیروی انسانی و توانمندی آن تحقق می یابد از این رو توانمندی منابع انسانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

دکتر طلوعی در ادامه بر به کارگیری و استفاده از نیروهای خلاق، متعهد و تحصیل کرده در حوزه معاونت توسعه و برنامه ریزی شهرداری تأکید کرد و ادامه داد: ایجاد فضای مناسب جهت مشارکت در انجام کارهای گروهی و توسعه سرمایه های اجتماعی و طراحی و به کارگیری نظام کارا و اثربخش باید در دستور کار این حوزه قرار گیرد.

 

اخبار مرتبط

نظرات