رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 27 October
  • سه شنبه 16 مهر 1398 - 06:43
  • کد خبر : 8115
  • مشاهده : 506 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : تعداد زوج‌های پیگیر درمان ناباروری در کرمانشاه درحال افزایش است

با پیشرفت علم و تامین ‌امکانات، امیدهای زیادی برای زوج های نابارور در استان فراهم شده است به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، جنین شناس بالینی مرکز تحقیقات و درمان ناباروری بیمارستان معتضدی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت: با پیشرفت علم و تامین ‌امکانات، امیدهای زیادی برای زوج های نابارور در استان […]

با پیشرفت علم و تامین ‌امکانات، امیدهای زیادی برای زوج های نابارور در استان فراهم شده است

به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین، جنین شناس بالینی مرکز تحقیقات و درمان ناباروری بیمارستان معتضدی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه گفت: با پیشرفت علم و تامین ‌امکانات، امیدهای زیادی برای زوج های نابارور در استان کرمانشاه فراهم شده است.

دکتر شیوا روشنخواه گفت: تعداد زوج هایی که در جست و جوی درمان ناباروری هستند سالانه در حال افزایش است.

وی افزود: غالبا مردان و زنان در سنین بالا ازدواج میکنند و یا اغلب بعد از تکمیل شدن حرفه و شغل خود به داشتن فرزند اقدام می کنند.

این جنین شناس بالینی گفت: با افزایش طلاق، ازدواج دوم و سوم شایع شده و بسیاری از زوج ها خود را در مسابقه علیه ساعت بیولوژیک زنان می یابند.

وی با بیان اینکه از طرفی آگاهی های عمومی درباره باروری در حال افزایش است گفت: به دلیل حجم زیاد زوج های درگیر و طبیعت عاطفی که این مورد دارد، توجه بسیار افکار عمومی و جراید را به خود جلب کرده است.

دکتر روشنخواه عنوان کرد:از سویی گزارش های اخیر حاکی از کاهش جهانی و پیش رونده کیفیت اسپرم هستند که ناشی از آثار مخرب توکسین های محیطی روی فعالیت تولید مثل است.

به گفته وی با پیشرفت علم زوج هایی که قبلا عقیم خوانده می شدند و به آنها پیشنهاد فرزند خواندگی داده میشد ،حالا توانایی داشتن فرزند بیولوژیک خود را دارند.

وی اظهار داشت: هم اکنون با پیشرفت علم و تامین ‌امکانات، امیدهای زیادی برای زوج های نابارور  در استان کرمانشاه  فراهم شده است

اخبار مرتبط

نظرات