رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October
  • شنبه 13 مهر 1398 - 08:05
  • کد خبر : 8037
  • مشاهده : 465 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : نقش مهم پلیس در امنیت و توسعه جامعه/ناجا پل ارتباطی مردم و دولت است

استاندار کرمانشاه با مهم ارزیابی کردن نقش پلیس در توسعه و امنیت جامعه گفت: ۴۰ سال است که در مسیر پیشرفت و آبادانی بر مدار امنیت قدم برمی داریم و در این میان نیروهای مقتدر انتظامی توانسته اند به خوبی امنیت آفرینی کنند. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین ، “هوشنگ بازوند” در مراسم […]

استاندار کرمانشاه با مهم ارزیابی کردن نقش پلیس در توسعه و امنیت جامعه گفت: ۴۰ سال است که در مسیر پیشرفت و آبادانی بر مدار امنیت قدم برمی داریم و در این میان نیروهای مقتدر انتظامی توانسته اند به خوبی امنیت آفرینی کنند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری میلکان آنلاین ، “هوشنگ بازوند” در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح که به مناسبت هفته ناجا در ستاد انتظامی استان برگزار شد، اظهار داشت: در دنیای امروزی هر کشوری که بخواهد به سمت توسعه و پیشرفت قدم بردارد باید از عناصر و زیرساخت های متعددی برخوردار باشد.
وی با بیان اینکه مهمترین مولفه برای رسیدن جوامع به توسعه پایدار، امنیت است، افزود: جمهوری اسلامی در ۴۰ سالی که از حیاتش می گذرد به اقرار دشمنانش هرسال بیشتر از قبل در مدار پیشرفت و توسعه قدم برداشته است.
بازوند گفت: این پیشرفت روز افزون و توسعه عالی در همه سطوح مرهون امنیت پایداری است که در توسط جان برکفان نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی حاصل شده است.
استاندار کرمانشاه بات بیان اینکه امنیت قابل واگذاری نیست، تاکید کرد: برای بدست آوردن آن حتی گاهی اوقات باید انسان از جان خود نیز بگذرد که ماموران جان برکف نیروی انتظامی به خوبی در این راه قدم برداشته و شهدای زیادی را تقدیم کرده اند.
وی با تقدیر از زحمات و تلاش های مخلصانه ماموران نیروی انتظامی، گفت: حضور دلگرم کننده آنها در عرصه های مختلف علاوه بر اینکه به مردم امنیت را هدیه داده، دست مجرمان و خلافکاران را نیز برای رسیدن به مقاصد شومشان کوتاه کرده است.
بازوند در پایان از نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی مدنی یاد کرد و گفت: پلیس را می توان پل ارتباطی میان مردم و دولت دانست و نزدیکی نیروهای انتظامی با اقشار مختلف باعث شده تا مردم مشکلاتشان را با آنها در میان گذاشته و چاره جویی کنند.
عبدالرضا مصری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، فرهاد تجری و احمدصفری عضو مجمع نمایندگان استان در مجلس، ماموستا ملامحمد محمدی امام جمعه اهل سنت کرمانشاه، پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری، نعمت اله صادقی دادستان، فضل الله رنجبر فرماندار، سردار سرتیپ پاسدار محمدنظر عظیمی فرمانده قرارگاه نجف اشرف، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان و جمعی دیگر از مسئولان در این مراسم حضور داشتند.

اخبار مرتبط

نظرات