رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۷ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 24 October

   به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین؛ مراسم تکریم و تودیع معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد. محمدی با تشکراز مدیرکل پیشین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری گفت:  از ایشان سپاسگزارم که […]

   به گزارش پایگاه خبری میلکان آنلاین؛ مراسم تکریم و تودیع معاونت فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه  در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

محمدی با تشکراز مدیرکل پیشین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، حجت الاسلام والمسلمین رحیم جعفری گفت:  از ایشان سپاسگزارم که به بنده اعتماد کرده و من به عنوان اولین خانم در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پست مدیریتی گرفتم.
وی افزود: از همکاران حوزه فرهنگی نیز قدردانی می کنم که طی مدت معاونتم، همکاری مناسبی داشته و قانونمند کار کردند.
معاونت سابق اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در ادامه گفت: این تغییر، صلاحدید مدیرکل بوده،  بنده همچنان در خدمت مجموعه در حوزه پژوهش خواهم بود.
محمدی ضمن تبریک و  آرزوی موفقیت برای کاظمی، معاون فرهنگی و رسانه ای جدید تأکید کرد:از همین امروز که ابلاغ پژوهش را گرفتم ، کارم را با جدیت شروع خواهم داد.

اخبار مرتبط

نظرات