رفتن به بالا

«میلکان بخوان ، بیشتر بدان»

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
  • الخميس ۲۱ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 28 October
  • دوشنبه 1 مهر 1398 - 18:20
  • کد خبر : 7924
  • مشاهده : 262 بازدید
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : چهره آموزش و پرورش درحال تغییر است
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

چهره آموزش و پرورش درحال تغییر است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: آموزش وپرورش امروز باید خودش را مالک بداند ودراین زمینه قدرتمند عمل کند. ما زمانی می توانیم قوی عمل کنیم که شیوه های نوین را اجرا کنیم. به گزارش خبرنگار میلکان؛ مجید یزدان پناه درمراسم بازگشایی مدارس که در مدرسه عصمتیه کیهانشهر شهر کرمانشاه برگزار شد با تأکید […]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: آموزش وپرورش امروز باید خودش را مالک بداند ودراین زمینه قدرتمند عمل کند. ما زمانی می توانیم قوی عمل کنیم که شیوه های نوین را اجرا کنیم.
به گزارش خبرنگار میلکان؛ مجید یزدان پناه درمراسم بازگشایی مدارس که در مدرسه عصمتیه کیهانشهر شهر کرمانشاه برگزار شد با تأکید براینکه فردای جامعه دردست همین کودکان دانش آموز است افزود:امروزه فرم و شیوه کلاس ها تغییر پیدا کرده و به سمت پرسشگری روی آورده است. چهره آموزش و پرورش روشن تر از هر زمان دیگری خواهد بود.
وی تصریح کرد: دانش آموزان با پرسشگری وارد مدرسه می شوند. این پرسشگری زمینه فعالیت ذهن را گسترش داده و داشته های ذهنی به کار آفرینی و فعالیت تبدیل می شود.
مجید یزدان پناه با اشاره به رونمایی سند تحول بنیادی گفت: مقام معظم رهبری بر بروی سند تحول بنیادی بسیار تاکید دارند وامروز در آموزش و پرورش کشور و به طور ویژه در استان کرمانشاه این امر اجرایی شده است. استان کرمانشاه این افتخار را دارد که برای اولین بار ازاین سند رونمایی کند. از این پس شما شاهد تغییر چهره در آموزش و پرورش هستید.
یزدان پناه با تأکید برعدالت آموزشی تصریح کرد: دور افتاده ترین روستاها و بهترین نقاط شهر از لحاظ آموزشی باید بهم نزدیک شوند. سال گذشته در منطقه گهواره یک معلم خوب با اجرای صندوق آرزو ها متوجه شده که ده دانش آموز آرزوی داشتن دوچرخه را دارند وچندماه پیش با همت دوستان و مجموعه برای دانش آموزان دوچرخه تهیه شد.
وی درپایان از کلیه مسئولینی که با داشتن نگاهی مثبت و ویژه همواره یاور و حامی این ارگان آموزشی بوده‌اند تقدیرکرد.

اخبار مرتبط

نظرات